reklama

Ćwiczenia w ciąży

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez FDrake, 12 Czerwiec 2008.

1. FDrake

FDrake Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pływanie, joga, czy może jakiś inny sport... Co Wy na to? Czy któraś z was uprawia sport w ciąży? Jakie formy ruchu są najlepsze dla przyszłej mamy?
    Podobno pływać można, ale trzeba uważać na to by pływać w czystym basenie(w Krakowie to chyba tylko Korona :wściekła/y:)

2. Carol_ka

Carol_ka Mama Filipa i Leny :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam
    Ja czasem chodzę na basen i uczęszczam na zajęcia do szkoły rodzenia. Polecam również spacery i wypady za miasto gdzieś nad wodę :happy:.

3. reklama
  4. grzechotka

grzechotka Grudniowa mamusia Kubusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej ja polecam w ciżąy pilates chodziłam dość długi czas są to ćwiczenia powolne nie obciążające nie wykonuje się tylko po pewnym czasie ćwiczeń na brzuchu a bardzo dobrze robi na kręgosłup wzmacnia mięśnie kręgosłupa i brzucha poza tym spacery i jeszcze raz spacery basen też dobrze robi:-D

5. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja jezdzilam na rowerze, co dzis uwazam za najwieksza glupote z mojej strony, bo po owej eskapadzie dostalam takie bole, ze skonczylo sie na tabletkach podtrzymujacych, ale to moze tylko ja tak mialam :) bo z reguly to sie malo ruszalam :) przed ciaza

6. gabis

gabis Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej Dziewczyny. Nie wiedziałam jak zatytułowac ten wątek, ale mam nadzieje ze w miare dobrze to określiłam.
    Mam do was pytanie czy w ciąży można tanczyć? Nie chodzi mi o jakieś szaleństwa na dyskotekach, ale np o wesela? I czy można grać w kręgle?
    Z góry dzięki za odpowiedzi. Dodam ze jestem w 6 tc.

7. kathia214

kathia214 Czerwcowa mamusia '09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wydaje mi sie ze taniec nie jest zadna przeszkoda chyba ze <breakdeance>:-) moja mama mowila mi ostatnio ze jak byla ze mna w ciazy i byla na weselu to trzymala brzuszek w jednej raczce i tancowala do nocy :-D wiadomo trzeba byc teraz bardziej uwaznym,bo te pierwsze 3 miesiace sa jednak najwazniejsze,a co do kregli to ja sobie odpuszczalam bo to jednak te kule sa ciezkie,ja niestety patrzalam z boku:-( no ale czego sie nie robi dla dobra wlasnego dziecka :)

8. aniolek20k

aniolek20k Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja we wrzesniu bralam slub tydzien przed weselem dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i to zagrozonej, na weselu bawilam sie super wytanczylam sie co prawda po oczepinach poszlam spac na godzine bo sie zle czulam(bylam po krwotoku ).
    a na kregle tez lubie chodzic i odpoczatku ciazy sobie nieodmawialam a jesli masz jakies obawy to porozmawiaj z lekarzem:-)

9. Nina27

Nina27 Majowe mamy'09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kręgle sobie odpuść one troszkę ważą..a właśnie początki są najgorsze..co do tańców to też bym uważała....można się pokołysać ale lepiej nie skakać
    Pozdrawiam

10. reklama
  11. Ewaaf

Ewaaf Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wszystkie Panie!

Jestem studentką położnictwa Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i w tym roku piszę pracę licencjacką związaną z tematem aktywności fizycznej.
    Jeśli któraś z Pań mogłaby poświecić chwilę czasu na wypełnienie ankiety to proszę o kontakt.

Dziękuję bardzo za pomoc!

Pozdrawiam:)

12. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Brałam ślub we wrześniu i byłam wtedy 3,5 miesiącu w ciąży. Tańcowałam normalnie, bez większych skakanek, dopóki mi siły pozwoliły - czyli do 3 nad ranem :)
    Byłam też parę razy na basenie. Ostatnio czytałam nawet że fajnie jest uczestniczyć w kursie tańca brzucha w ciąży. Oczywiście nie mozna wtedy wykonywać tych wszystkich ruchów, ale takie kołysanie dzidzi się napewno spodoba :)

Poleć forum