reklama

Ćwiczenia z balonikiem Aniball

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez dekola, 9 Grudzień 2014.

 1. dekola

  dekola

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Hej dziewczyny, znajoma poleciła mi przed porodem ćwiczyć z balonikiem Aniball - aby uniknąć nacięcia krocza przy porodzie. Urodziła trzy miesiące temu i jest całkowicie bez poranień, balonik dosyć wychwalała. Chcę zapytać, jeśli nie ma któraś doświadczenie? Mam ok. dwa miesiące do porodu i własnie czekam na swój Aniball, który zamówiłam parę dni temu. Założyłam ten temat, by dzielić się doświadczeniem i postępami z ćwiczeniami.
   
 2. Wiki01

  Wiki01

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Bardzo dobrze że kupilaś Aniballa, moim zdaniem każda kobieta powinna kupić takie urządzenie które pomoże przygotować ciało do porodu.
  Aniball nie tylko pomaga uniknąc nacięcie krocza ale również skraca drugą fazę porodu, wzmacnia mięśnie, i uczy wypychania nowordka. Wystarczy że zaczniesz ćwiczyć 4 tygodnie przed porodem przez 15 minut dziennie.
   
 3. reklama
 4. dekola

  dekola

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzięki :-) Ćwiczyłam już parę razy i muszę przyznać, ze się lekko przeraziłam widząc końcowe rozmiary balonika :-) Na razie idzie dosyć powoli a uczucie - no powiedzmy lekko piekące... Jestem jednak nastawiona entuzjastycznie, faktycznie stwierdziłam jakie to jest uczucie jak mnie coś rozpycha od zewnątrz i jakich mięśni użyć... Dam znać, jak tam postępy.
   
 5. bigmann

  bigmann

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Bardzo dobrze że kupilaś Aniballa, moim zdaniem każda kobieta powinna kupić takie urządzenie które pomoże przygotować ciało carry out porodu.
  Aniball nie tylko pomaga uniknąc nacięcie krocza light beer również skraca drugą fazę porodu, wzmacnia mięśnie, my partner and i uczy wypychania nowordka. Wystarczy że zaczniesz ćwiczyć 4 tygodnie przed porodem przez 15 minut dziennie.
   
 6. foxy963

  foxy963

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja również posiadam balonik aniball.pl ćwiczenia nie są jakieś długie, a sama myśli że moje krocze możliwe że nie zostanie naruszone dodatkowo mnie mobilizuje.
   

Poleć forum