reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ćwiczenia z balonikiem Aniball

Dołączył(a)
2 Wrzesień 2014
Postów
2
Miasto
Cieszyn
Hej dziewczyny, znajoma poleciła mi przed porodem ćwiczyć z balonikiem Aniball - aby uniknąć nacięcia krocza przy porodzie. Urodziła trzy miesiące temu i jest całkowicie bez poranień, balonik dosyć wychwalała. Chcę zapytać, jeśli nie ma któraś doświadczenie? Mam ok. dwa miesiące do porodu i własnie czekam na swój Aniball, który zamówiłam parę dni temu. Założyłam ten temat, by dzielić się doświadczeniem i postępami z ćwiczeniami.
 
reklama
Bardzo dobrze że kupilaś Aniballa, moim zdaniem każda kobieta powinna kupić takie urządzenie które pomoże przygotować ciało do porodu.
Aniball nie tylko pomaga uniknąc nacięcie krocza ale również skraca drugą fazę porodu, wzmacnia mięśnie, i uczy wypychania nowordka. Wystarczy że zaczniesz ćwiczyć 4 tygodnie przed porodem przez 15 minut dziennie.
 
Dzięki :-) Ćwiczyłam już parę razy i muszę przyznać, ze się lekko przeraziłam widząc końcowe rozmiary balonika :-) Na razie idzie dosyć powoli a uczucie - no powiedzmy lekko piekące... Jestem jednak nastawiona entuzjastycznie, faktycznie stwierdziłam jakie to jest uczucie jak mnie coś rozpycha od zewnątrz i jakich mięśni użyć... Dam znać, jak tam postępy.
 
Bardzo dobrze że kupilaś Aniballa, moim zdaniem każda kobieta powinna kupić takie urządzenie które pomoże przygotować ciało carry out porodu.
Aniball nie tylko pomaga uniknąc nacięcie krocza light beer również skraca drugą fazę porodu, wzmacnia mięśnie, my partner and i uczy wypychania nowordka. Wystarczy że zaczniesz ćwiczyć 4 tygodnie przed porodem przez 15 minut dziennie.
 
Ja również posiadam balonik aniball.pl ćwiczenia nie są jakieś długie, a sama myśli że moje krocze możliwe że nie zostanie naruszone dodatkowo mnie mobilizuje.
 
Do góry