reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ćwiczenia z Ewą Chodakowską

O

ona_23

Gość
Witam,
Ćwiczy ktoś może z Ewą Chodakowską? w kwietniowym shape byla plytka z zestawem cwiczen.
Ja cwiczę juz 8dzien.
jesli jest ktoś jeszcze to dołączcie się :)
 
reklama
Widzialam,ze ćwiczenia są już w sieci, pozatym mozna napisać do redakcji shape i przyslą. Na allegro w ogole biją się o te płyty.

Ja jestem bardzo zadowolona z tych ćwiczeń, nie czuję się zmęczona a zadowolona no i skóra już się fajnie napina, takze naprawdę polecam :)
 
Moja koleżanka rozpoczęła ćwiczenia w ten weekend. Na razie ma za sobą jedną serię i.. niesamowite zakwasy :) Będę ją obserwować wizualnie no i mogę zdawać relację, jak jej idzie :)
 
próbowałam ćwiczyć z Ewą. no właśnie - próbowałam. nie wytrzymałam długo, bo ona naprawdę daje wycisk. nie ma lekko, ale dla efektów pewnie warto się poświęcić. ja jakoś nie mam silnej woli. już wole iść na basen albo spacer, bo jakoś w domu nie mam motywacji do ćwiczeń.
 
Ja mam dwie płyty,tą drugą część i trzecią.Pierwszej nie mam.Przyznam ,że gdyby było sie konsekwentnym to efekty było by widać,sama po sobie widziałam już po dwóch tyg ćwicząc 3 razy w tym a w między czasie chodząc jeszcze na zumbę.Teraz oklapłam a musiałabym się zebrać w sobie i ćwiczyć.
 
ja ćwiczyłam Chodakowska przez 2 m-ce ale troszkę znudziła mi się monotonnośc ćwiczeń i teraz na zmiane wykonuję też Mel B oraz ćwiczenia cardio przeróżnej maści :)
 
Widziałam Ewę i jej ćwiczenia w jakiejś śniadaniówce i wydawały się ok ale ja nie lubię monotonii :tak:

Polecam wszystkim wyszukać na You Tube kanał - Zuzka Light. Dziewczyna jest rewelacyjna a jej ćwiczenia uzależniają. Jej treningi trwają od 12 do 20 min. Ja wykonuję jej ćwiczenia 5-6 razy w tygodniu od maja tego roku i powiem Wam, że jeszcze nigdy tak dobrze nie wyglądałam. Najważniejsze, że nie zajmuje mi to dużo czasu a mam podkręcony metabolizm na cały dzień.

Oczywiście na początku było ciężko- nie dawałam rady zrobić 1 pompki, nie mogłam złapać powietrza od mega zadyszki. Ale nie poddawałam się i powolutku robiłam wszystko swoim rytmem- bo najważniejsze w tym jest aby się nie poddawać. Zwolnij ale nie poddawaj się.

Dziewczyny jeśli chcecie zadbać o siebie to ruszcie swoje cztery litery sprzed kompa i poruszajcie się te 12 min a same zobaczycie,że to działa.

Sorry, że się rozpisuje ale o Zuzce Light mogłabym gadać/pisać godzinami.
Pozdrawiam - maniaczka Zuzki ;-)
 
reklama
Do góry