reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ćwiczymy ćwiczymy !!!!!

gaga

uzależniona
Dołączył(a)
9 Maj 2005
Postów
9 623
no to moje drogie może od jutra, żeby nie tak od razu, zaczniemy od

30 brzuszków
15 wymachów prawą nogą
15 wymachów lewą nogą
20 skłonów
15 przysiadów


i co 4 dni do :pkładamy po 10 brzuszków, po 5 wymachów, 5 skłonów i 5 przysiadów
no to na jutro tyle, i meldować się któa już zrobiła, a ja co 4-5 dni będe wrzucać ile minimum na kolejne 4 dni, co wy na to ???
 
reklama
i nalezy dodac wymachy głową na prawo i lewo... ilekoroc ktos nam proponuje cos słodkiego ;D
 
To ja tez sie melduje:)

A cwiczen wam niestety nie wysle, bo one maja po 64-70 mega!!!! :-[ :-[ Przykro mi bardzo, ale je poogladam i po wpisuje jak trzeba rpbic cwiczonka:)
 
no to moje drogie dzis luz i obżarstwo a od jutra ćwiczymy ostro :) ja pewnie wieczorkiem jak mąż będzie, żeby małą przejął, chyba że rano jak małą śpi, no zobaczymy ::)
 
ja tez sie melduje, na dzien dzisiejszy robie 60 brzuszkow, 30wymachow, 20 sklonow 20 przysiadow i 60sklonow takich jak siedze na podlodze (mam nadzieje ze wiecie o co chodzi)
Cwicze juz 3 tygodnie i jak na razie nie widze strasznych postepow :p
 
Zrobione co Gaga kazała. CHyba zakwasów dostanę! Gdzie ta kondycja sprzed ciąży, kiedy dwa razy w tygodniu robiłam 60 długości basenu i codziennie 200 brzuszków bez większego problemu!
 
reklama
Do góry