reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ćwiczymy mile panie !!!

Wrrr, dostałam dziś piłkę. Ależ się ucieszyłam - do czasu aż otworzyłam pudełko :szok::szok::szok::szok: Zamówiłam niebieską - na aukcji jak byk napisane: NIEBIESKA a w środku coś pomarańczowo - sraczkowatego. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Kurde. Chyba coś mnie trafi. Zadzwoniłam, odebrał jakiś chamski Pan i wciska mi kity że takie dostaje od producenta i mam się cieszyć. To po cholere na aukcji wpisuje NIEBIESKA???? Zamówiłabym u kogoś innego. Nie chce tej sraczkowatej a on chyba ma to gdzieś bo powiedziałam że mu ją odsyłam a on powidział że nie. I żebym zadzwoniła po15-tej. Niech się buja, już nie chcę od niego ani niebieskiej ani pomarańczowej ani żadnej innej. Wolę podjechać do sklepu i zapłacić 20 zł więcej i mieć pewność że dostanę to co chcę.
To się naćwiczyłam :-(
 
reklama
Wrrr, dostałam dziś piłkę. Ależ się ucieszyłam - do czasu aż otworzyłam pudełko :szok::szok::szok::szok: Zamówiłam niebieską - na aukcji jak byk napisane: NIEBIESKA a w środku coś pomarańczowo - sraczkowatego. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Kurde. Chyba coś mnie trafi. Zadzwoniłam, odebrał jakiś chamski Pan i wciska mi kity że takie dostaje od producenta i mam się cieszyć. To po cholere na aukcji wpisuje NIEBIESKA???? Zamówiłabym u kogoś innego. Nie chce tej sraczkowatej a on chyba ma to gdzieś bo powiedziałam że mu ją odsyłam a on powidział że nie. I żebym zadzwoniła po15-tej. Niech się buja, już nie chcę od niego ani niebieskiej ani pomarańczowej ani żadnej innej. Wolę podjechać do sklepu i zapłacić 20 zł więcej i mieć pewność że dostanę to co chcę.
To się naćwiczyłam :-(

biedna ...
 
jak tam wasze postanowienia cwiczeniowe ?? bo ja staram sie jesli nie codziennie to co dwa dni z pol godzinki pocwiczyc :)
narazie najlepsza sie okazala ta plyta fitMAMA :) najwiecej tam jest cwiczen takich przyjemnych i pozytecznych :D
 
Dziewczyny sprawdźcie proszę czy możecie ćwiczyć na takiej piłce.
Na niestety nie znam się, ale podczas porodu siedziałam i skakałam na takiej piłce, żeby pobudzić szyjkę i przyspieszyć rozwarcie.
Pamiętam jak siedziałam na takiej piłce, położna mnie obejmowała i trzymała KTG na moim brzuchu aby monitorować tętno płodu, przytuliłam się do niej, położyłam głowę na ramieniu i powiedziałam " błagam panią, oddam pani wszystkie pieniądze jakie mam ale niech mi pani załatwi cesarkę" :-D :-D:-D- dodam, że świadomie wybrałam poród naturalny

Ja jak będę na niej ćwiczyć to jak będę miała pozwolenie, na razie mnie nie ciągnie do tego to nie pytam. A piłki kupować nie musiałam bo mama miała:-)
 
nudzę się statycznymi ćwiczeniami, więc wybrałam nordic walking. zaraziła mnie moja siostra, która kilka lat temu zaczęła chodzić z kijami w Finlandii. mnie pomaga na ból pleców, bo chodzenie z kijami wymusza prawidłową postawę. poza tym odciąża stawy, co dla nas wskazane.
wiec kiedy po trudach pierwszego trymestru lekarz zezwolił, chodzę ile się da. godzina takiego marszu działa cuda, po tym robię tak z 15min różnych ćwiczeń dla kobiet w ciąży i jestem jak nowo narodzona, a przede wszystkim dotleniona.
polecam
 
Ja też wolę spacery. Jakoś mi się nie chce ćwiczyć w ciąży choć przed ciążą chodziłam na aerobic, ćwiczyłam na orbitreku i robiłam półbrzuszki.
 
reklama
Do góry