reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ćwiczymy mile panie !!!

reklama
Fajnie, ja o ćwiczenaich moge tylko pomarzyć:-( a tak mi z tym źle bo do tej pory ćwiczyłam 3 razy w tygodniu, na aerobik chodziłam, teraz cóż- lekarz całkowicie zabronił, żadnych ćwiczeń, zero jogi itd :-( no ale dzidzia ważniejsza....
 
bywa i tak ... nawet na basen nie pozwala ??!!??

zero:-( no nad jeziorko sobie chodze troszkę popływać;-) biore Antosia i sie chlupiemy:tak: jak narazie to przeciwskazania, mam nadzieję, ze w tej ciązy bedzie już ok, w poprzedniej od 5 m-ca skurcze miałam:-( więc czasami lepiej dmuchać na zimne.
 
Mea - super temacik i mobilizacja.

Wczoraj wieczorkiem zakupiłam na allegro książeczke z ćwiczeniami (jak będzie fajna to powrzucam to i owo) a dziś byłam w Decathlonie wypróbować piłki do ćwiczeń. Spodobało mi się baaaaaaaaaaardzo i zamówiłam też na allegro bo troszke taniej jest. :-):-):-) Jestem pełna zapału i chęci.

A dziś w ramach sportu, pograłam sobie w ping-ponga (he he w decathlonie). Skończyło się na tym że po 20 minutach zdenerwowany przegrywaniem sprawca czynu ;-) ściął i piłeczka trzasnęła mnie w oko. Oczywiście był to przypadek i za bardzo nie bolało ale wyglądało groźnie :-D:-D:-D Dobrze, że to piłka lekarska nie była. :-D:-D:-D
 
a to moja pilka :) maz narzeka ze mebel mam w domu ale ja to uwielbiam na niej siedziec zamiast na fotelu :) tylko strasznie kregoslup trzeba prostowac :)
 

Załączniki

  • IMG_0071.jpg
    IMG_0071.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 81
a to moja pilka :) maz narzeka ze mebel mam w domu ale ja to uwielbiam na niej siedziec zamiast na fotelu :) tylko strasznie kregoslup trzeba prostowac :)

No to moja będzie chyba taka sama. Też niebieska, średnica 65 cm.
Mój na mnie krzywo patrzył jak sobie w sklepie skakałam i się cieszyłam ale co mi tam, on sobie chodzi na siłownię więc ja będę piłkować. :-)
 
Ja wczoraj byłam na rowerku, swobodnie, bez pośpiechu, na działkę i spowrotem, jakieś 8km.
o nieeee ! tylko nie rowerek ! ja tez tak na spokojnie się wybralam ze 2 tygodnie temu i myslalam,ze na ostry dyżur pojade ! Na drugi dzien brzuch mnie tak bolałłłł,że nie byłam w stanie wstać ...i tak trzy dni !
Później wyczytałam,że rowerek jest zabroniony w ciąży.
 
reklama
o nieeee ! tylko nie rowerek ! ja tez tak na spokojnie się wybralam ze 2 tygodnie temu i myslalam,ze na ostry dyżur pojade ! Na drugi dzien brzuch mnie tak bolałłłł,że nie byłam w stanie wstać ...i tak trzy dni !
Później wyczytałam,że rowerek jest zabroniony w ciąży.

ja na rowerku nie jezdze bo od ladnych paru lat nie mam swojego ... juz kilka razy sie zbieralam do zakupu ale zawsze mialam wazniejsze wydatki ... a tez jakos nie palam entuzjazmem do pedalowania :) jednak zdecydowanie preferuje taniec :)
 
Do góry