reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ćwiczymy ;)

iwonaimaja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Wrzesień 2013
Postów
1 756
no to może zaczniemy możemy tutaj pisać która trening zrobiła i jak z dietą

trening dzisiaj wykonany zrobiłam 1 dzień z tego treningu Link do: MOVE YOUR BODY
tylko za bardzo nie mam miejsca bo u Majki internet nie łapie a u nas Nastka śpi więc został przedpokój ;)

dieta od jutra bo jeszcze mi ciasto z urodzin zostało ;)

a Wy jak tam?
 
reklama
Oj tak ja dietę trzymałam ponad miesiac zeszło ok 4 kg ale od dwóch tyg podczas jesiennej chandry pozwalam sobie na zbyt duzo i juz 1,5 kg na plusie. Trzeba znowu wziac sie za siebie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj dwugodzinny spacer plus noszenie wózka na drugie piętro. Na powrocie spał, wiec wniosłam go w gondoli, teraz plecy mnie bolą. Od weekendu się nie objadam i pół kilo w dół. Od dzisiaj dietka. Ale mam pierwszy raz wychodne ze znajomymi i chyba sobie piwka nie odmowię. Mąż ma położyć Małego :)
 
Zostało 5 do wagi sprzed ciąży i 8 do mojej wagi, a do idealnej 10-12...
I takimi etapami chcę to robić, bo tak mi łatwiej :)

U mnie tydzień liczenia kalorii - 2 kg mniej. Po prostu się nie obżeram. W weekend sobie pozwoliłam na więcej, zawsze tak robiłam, bo ja od zawsze liczę kalorie więc się jeszcze nie ważę. Postanowiłam się ważyć co piątek, ale i tak częściej staję na wadze :)
Co do treningów, pytałam na szczepieniu o Chodakowską. Nie można :/ Jednorazowy, krótki wysiłek, jak np. wejście na 4 piętro - owszem. Natomiast intensywny trening trwający 30 minut lub dłużej odpada przy cycku, bo rzeczywiście może spalać pokarm - takie mam info od lekarza.
Więc pozostają spacery, ( które u mnie wyglądają jak marsze lub prawie biegi, bo w krótkim czasie potrafię zrobić parę km z wózkiem, wracam to jestem mokra, pewnie dziwnie na mnie patrzą jak tak lecę z tym wózkiem, ale mam to w nosie) :D
 
Postanowilam, ze nie bede sie dietowac jakos specjalnie! Mam po dziurki w nosie liczenia kalorii znowu. Po prostu jem wiecej jednych rzeczy a mniej innych :) I czesciej bede robic salatki na obiad.
Stawiam za to na ruch.
Dzis byl spacer z malym w chuscie i przemeblowywanie pokoiku synka :) Sprobuje zrobic jakies cwiczenia wieczorem.

Poki co jestem 2-3kg do wagi sprzed ciazy.
 
Ja mam zamiar ograniczyć słodycze. I robię 30 niepelnych brzuszków, do tego jakieś ćwiczenia na pośladki[emoji14]mam nadzieję że trochę dupka mi się ładnie podniesie[emoji14]
No i wiadomo dużo spacerów :) dziś nawet w deszczyk spacerowalysmy!

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tylko niestety pogoda nie sprzyja spacerom :( ciągły deszcz ... jak było ładnie to zawsze 8-10 km robiłyśmy :( dla mnie w deszczu to nie przyjemność wiec 40 minut i do fomub


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry