reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cy można schudnąć 10 kg w jeden miesiąc

No wielbiciele Dukana mogą źle wyjść na tej miłości . Wprawdzie ja tak schudłam .. pierwszy miesiąc 15 kg a drugi 8 kg.. ale tylko w pierwszym miesiącu nie jadłam owoców a w drugim dietę bardzo zmodyfikowałam. Warzywa były codziennie, jakiś owoc też i nie przesadzałam z białkiem ale jadłam mieso tylko dozwolone w Jego diecie. później przeszłam na MŻ no a potem przystopowałam z dietami . Jojo nie było, ale czuję,że jeszczde trochę muszę zrzucić;) i pewno niebawem znów pokuszę się o jakąś dietę:) ALE ZDROWĄ:)
 
reklama
W zasadzie nie ma żadnego bezpiecznego sposobu, by stracić aż 10 kg w jednym miesiącu. Nawet jeśli się to uda, to mogą wystąpić powikłania zdrowotne, bo przecież to jest duża część masy ciała. Lepiej taką stratę wago rozłożyć na powiedzmy 3 miesiące i nie katować się
 
Jeśli ktoś, chce schudnąć 10kg w miesiąc to da radę, ale musi poświęcić dużo czasu na sport, odpoczynek, regenerację. ;-)Jeśli w przeszłości ktoś był osobą szczupłą, wysportowaną, to nie będzie miał dużego kłopotu. I jeśli będziesz spalać dziennie np na siłowni 500kcal, to wg. mnie minimum 1500kcal dziennie musisz przyjmować. Polecam również suplementu diety: witaminy i jakiś przyspieszać spalania, metabolizmu. Masuj ciało! Po miesiącu odstaw suple, przejdź na normalną dietę i dalej ćwicz.
Zapraszam na blog o odchudzaniu mojej siostry: srodkiodchudzajace com pl
 
basen albo biega to podstawa jeśli chodzi o ruch fizyczny na zrzucenie kg, do tego dieta w postaci odstawienia cukrów i powinno być ok
 
a może lepiej by było się wybrać do specjalisty po poradę? Wiesz możesz się wybrać np tutaj MTTEstetica i porozmawiać z dietetykiem o tym co chcesz osiągnąć w jakim czasie. Opowiesz, jak żyjesz co jesz, on ci ułoży najlepszy sposób żywienia, żebyś mogła cel osiągnąć. Ja jestem zwolenniczką tego, żeby w takich kwestiach się kogoś poradzić, bo się zdarza, że działania na własną rękę wcale nie są takie dobre i jeszcze możemy sobie zaszkodzić
 
podobno można schudnąć 10 kg w miesiac. Jest wiele stron, blogów w internecie na ten temat np. na stronie menu domowe znajdziecie sporo info na ten temat. Mi niestety nie udało sie schudnać 10 kilo ale 6 jak najbardziej. Dieta, dieta i ćwiczenia ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja kiedys jako nastolatka przez miesiac schudlam 8kg, sniadanie jogurt owocowy z kilkoma lyzkami platkow + pol domowego obiadu, codziennie jezdzilam rowerkiem stacjonarnym 20km i efektu jojo nie bylo przez jakies 10 lat. Ale teraz pewnie bym takich glupot nie poczynila.
 
reklama
10 kg w miesiąc to trochę za szybko. Radziłabym jednak spróbować udać się do dietetyka a nie samodzielnie próbować chudnąć. To, że zgubisz te 10 kg nie jest ważne, najważniejsze jest aby nie dopuścić później do efektu jo-jo. Jeżeli szukasz dietetyka, możesz spróbować znaleźć go na stronie, którą podesłałam, ja tak swojego odnalazłam :)
 
Do góry