reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cy można schudnąć 10 kg w jeden miesiąc

Dołączył(a)
21 Grudzień 2017
Postów
8
Wszystko się da ale zawsze jest druga strona medalu. Niestety coś za coś, z pewnością takie odchudzanie może przełożyć się na nasze samopoczucie a przede wszystkim na zdrowie.
 
reklama
Dołączył(a)
15 Styczeń 2018
Postów
14
podobno racjonalne odchudzanie jest, jak się chudnie 0,5-1 kg na tydzień, a więcej to jest jakaś katorga dla organizmu, poza tym biust na przykład traci jędrność, jak się tak nagle zrzuci dużo kg.
 

Joannacz

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2020
Postów
44
Nie ma takiej opcji. Nie jest to zdrowe odchudzanie oraz może doprowadzić do sporych zaburzen metabolicznych. Najlepiej jest chudnąc maksymalnie 1 kg tygodniowo. Za pomocą odpowiedniej diety oraz atywności fizycznej.
Można właczyć tutaj również kosmetyki wyszczuplajace. Jak na przyklad Onshea
 
Ostatnia edycja:

OlaPro

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2021
Postów
399
Polecam forum o diecie proteinowej i książkę Nie potrafię schudnąć Dr Pierre Dukana.
Swoją drogą, nikt z pacjentów Dr Dukana nie umarł, i nie doznał uszczerbku na zdrowiu. POCZYTAJ zanim się wypowiesz. Gościu odchudził masę ludzi. I trwało to kilkanaście LAT. Chyba gdyby faktycznie ta dieta niszczyła ludzi od środka, to po klikudziesięciu-kilkunastu latach ktoś kto ją stosuje by się rozchorował, nie...?
Dieta Dukana jest szkodliwa, mojej znajomej zaczęły siadać nerki mimo że jak Tu była okazem zdrowia . Najlepiej ograniczyć cukry , rady foody , dużo pić wody niegazowanej i ćwiczyć. Tabata, treningi interwałowe, spalają kalorie i to dobrze, nawet po zakończeniu czwiczen i podkręcają metabolizm
 
Do góry