reklama

Cybex Pallas Fix vs Kiddy Comfort Pro

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez MAX1, 4 Styczeń 2011.

1. MAX1

MAX1 Zaciekawiona BB

Witam
    MAm dylemat w kupnie fotelika. Mam do wyboru 2 foteliki Cybex Pallas Fix,oraz Kiddy Comfort Pro. Są to foteliki 9-36kg. Czekam na opinie użytkowników tych fotelików. Z góry dziekuje i pozdrawiam.

2. BibiR

BibiR Początkująca w BB

Witam

analizowałam dokładnie te same 2 modele :)
    (chyba czytaliśmy ten sam ranking bezpieczeństwa ADAC :).
    Ostatecznie podjęłam decyzję o zakupie Kiddy. Zwlekam jednak z zakupem, bo producent w opisie towaru opiera się jedynie na wadze dziecka, ale nie podaje jego wzrostu. Mój synek lada dzień osiągnie wagę 9kg, ale nie ma jeszcze pół roczku i boję się że jest do tego fotelika za malutki i może nie dosięgać głową do zagłówków. Stary fotelik do 13 kg robi się z kolei dla niego za ciasny :(
    Czy ktoś z Was woził już w Kiddy Comfort Pro półroczne maluchy?

3. reklama
  4. MAX1

MAX1 Zaciekawiona BB

Ja raczej będe sie skłaniał do kupna pallasa. Przesądza o tym mocowanie isofix. Mam jeszcze chwile do namysłu i musze zobaczyć na "żywo" kiddy, pallasa oglądałem w sklepie i dobrze się zaprezentował. Tak odpisał na podobne pytanie e-fotelik - " jeżeli w aucie jest system Isofix to nie ma co tu porównywać - Cybex Pallas Fix to ogromny krok do przodu w kategorii 9-36 "
    pozdr

5. garbi

garbi Rozpakowana 27.07.2011 :)

Dawno nie odwiedzany wątek ale może ktoś mi pomoże. Zastanawiam się nad zakupem fotelika firmy Kiddy a konkretnie Guardian Pro. Czy ktoś z was może się wypowiedzieć na jego temat? Chce go kupić jak moja córka będzie mieć 10 miesięcy.

6. MAX1

MAX1 Zaciekawiona BB

Witam

Miałem taki sam problem jakiś czas temu i wybrałem recaro. Jest duze ryzyko co do niezadowolenia dziecka w tak ciasnym i krepującym uchwycie jaki stosuje kiddy lub cybex. Mój łobuz juz w sklepie fikał i nie chciał siedzieć w takim foteliku. A przed przymiarką byłem nastawiony na 98% ze go kupie (testy ADAC itp).

Poleć forum