reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cycoholik

Aaa_95

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2019
Postów
111
Witam,
Moja córka w 4msc odrzuciła smoczka bardzo mało śpi ale najgorsze jest to,że zasypia przy piersi i każde zabranie,wyjęcie piersi z buzi powoduje płacz i koniec snu. Czym zastąpić pierś/jak ja oszukac. Niestety nie mogę wisieć przy dziecku cały czas,gdyż mamy starszaka,który też potrzebuje opieki. Dodam,że z butelki czasami zje,jak odciagne pokarm.
 
reklama
Dodam, że dziecko nie wozkowe.nosidelko nam się sprawdza ale na spacery, spać nie chce . Zresztą nie wyobrażam sobie w nocy wstać zapinać i usypiać w tym.
 
Dodam, że dziecko nie wozkowe.nosidelko nam się sprawdza ale na spacery, spać nie chce . Zresztą nie wyobrażam sobie w nocy wstać zapinać i usypiać w tym.
Ja mojego cycoholika w nosidelku usypiam do dziś, a ma juz prawie 14 msc 🤷‍♀️ na wymagające dzieci nie ma rady, my musimy się do nich dostosowac, a nie one do nas.
 
Ja mojego cycoholika odstawiłam od piersi na roczek. W spaniu nam to w ogóle nie pomogło, bo chciał się zwyczajnie tulić. Ma 2,5 roku, a nadal całej nocy jeszcze sam nie przespał. Jak miał kilka miesięcy to poza piersią w buzi sprawdzało się spanie na tacie.
 
Do góry