reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

CYCOMANIA,czyli wszystko o karmieniu piersią

amkoltys

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Zakładam nowy wątek, myślę że jest ważne jak kobieta się odżywia.

Chciałabym żybyśmy pisały o tym co można a co nie można jeść.
Ja ma cały czas dylemat i boję się cokolwiek zjeść żeby naszej kruszynce nie zaszkodziło.

Podzielcie się swoimi menu:-)

reklama

amkoltys

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
ja codziennie jem to samo i boję się cikolwiek zmienić w swojej diecie.

śniadanie - bułeczka ze schabikiem pieczonym, oczywiście własnej roboty
obiad - rosołek na piersi z kluseczkami lanymi lub z ryżem.
Na drugieryż lub kasza perłowa z piersią z kurczak lub indyka gotowana lub z pieczona w piekarniku (podlana tylko wodą) no i marchewka gotowana.
W ciągu dnia pół banana.
kolacja - znowu kanapki ze schabikiem lub białym serkiem.

Pije dużo wady, 3 x herbatkę koprkową, jedno melisę i bawarkę.

To jest moje całe menu, wiem że na pewno jest ubogie i chciałym je troche urozmaicić ale nie mam pomysłu co można jeszcze jeść POMOCY!!

skunkanka

Wojtuś jest z nami:)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Sniadanie albo kolacja, do wyboru - serek wiejski, parowka drobiowa lub cieleca, chleb z zoltym serem, szynka gotowana i mozarella, albo z kielbasa krakowska drobiowa.
Obiady - cycki z kurczaka, albo z patelni, albo z raclette'a, bardzo bardzo lajtowo podsmazone, kopytka z maslem i cukrem, ryz na mleku, nalesniki z serem, saltka grecka uproszczona, czyli salata lodowa, kukurydza, mozarella albo zolty ser, troche oliwy z oliwek albo pestek winogron, miesko duszone wolowe i kluchy (ale to zalezy, kiedy jest catering od mamusi:-)), rosol, zupa typu kilo ryzu.

Przegryzki to glownie sucharki albo marchewa, jutro bedzie kalafior:-) poza tym kefirki zurawinowe, deserki typu smakija, duzo wody niegazowanej, herbatka z hippa, rumianek, mieta, zurawinowa. Wiecej grzechow nie pamietam:-) a dzisiaj na obiad mi sie zachcialo jajka w sosie koperkowym, i do tego kopytka. Pierwszy raz bede taki sos robic, wiec trzymajcie kciuki:-)

bluebell

MAMUSIA ALUSIA
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
a ja to co zawsze tylko mdle i malo slone.Przede wszystkim gotowane i bez nadymajacych warzyw
i schudlam juz 10kg:tak::tak::-D:-D

amkoltys

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jeśli chodzi o chudnięcie to ja też przy swoim odrzywianiu schudłam już 13 kg, tylko się właśnie obawiam że za mało jem kalorii i to może nie wystarczać żebym miała pożywne mleko dla malucha a jeszcze dochodzi do tego brak czasu na jedzenie i tym bardziej na gotowanie.

bluebell

MAMUSIA ALUSIA
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
mam ten sam problem.I do tego calkowity spadek apetytu.Wystarcza mi male sniadanie i zupa na obiad

niuni4

podwójna mama
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Wiem ze wszystkie szybko chcecie wrocic do formy ale pamietajcie tylko o jednym - ze jesli malo ilosciowo i jakosciowo jecie to organizm zaczyna wyrzucac wraz z mlekiem toksyny z organizmu - dlatego nie wolno sie odchudzac w ciazy, zeby dzidzi nie zaszkodzic.....

marys16

Fanka BB :)
Miasto
Białystok/Boisseaux
Rozwiązania
0
Ja jak na razie też wcinam wszystko co wcześniej. Ograniczając tylko ilość przypraw i produkty zakazana w ciąży np. owoce cytrusowe , truskawki itp.
Na razie nie zaobserwowałam by moja dieta szkodziła Marcelowi.
A nabiału jem dużo. Sam organizm się domaga bo mam smak na wszelkiego rodzaju serki i jogurty. Mi mówiono ze dopiero jak się zauważy ze dziecko ma alergie na nabiał to by ograniczać a tak to wcinać. Bo wapn przecież potrzebny silnie teraz.
A jeśli dieta jest za mało kaloryczna i zróżnicowana to nie chcę straszyć dziewczyny ale włosy i zęby to polecą. Bo jak się karmi dziecko to mleko jest produkowane i bierze substancje odżywcze nie z tego co matka zje, tylko z jej pokładów w organizmie. A my potem jedzeniem musimy uzupełnić to co poszło z nas na produkcie mleka.

Ostatnia edycja:
reklama
Do góry