reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CYCOMANIA,czyli wszystko o karmieniu piersią

Ja zjadłam wczoraj surówkę z kapusty pekińskiej dodałam koperek żeby się wyrównało i było dobrze,nawet bym powiedziała że "wiatry wzmożone" u córki dodam
 
reklama
najgorszym przeciwnikiem karmienia jest .... stres! dziewczyny nic nie musicie - jak się nie uda to trudno - pełen relaks dużo płynów i herbatka laktacyjna:happy:

adusia - ja bym jednak obstawiała trądzik niemowlęcy o ile jest głównie na buźce - a to samo przejdzie

o kapuście pekińskiej słyszałam od położnej że można ale sama nie próbowałam
w święta jadłam sałatkę warzywną i żurek:happy: i było ok

buraczki gotowane można - ja akurat lubię:happy:

dziś na śniadanko jajecznicę wsunęłam i ok :)
 
Ostatnia edycja:
adusia - ja bym jednak obstawiała trądzik niemowlęcy o ile jest głównie na buźce - a to samo przejdzie

Te parchawce wstrętne są tylko na policzkach wyglądem przypominają wysypkę jak przy wiatrówce tylko mniejsze nie wiem co myśleć,ale nie dam się zwariować jak przyjdzie położna to zwyrokuje co to takiego niczym nie przemywam prócz wody i nie smaruję.Dzięki ogromne za wsparcie:-):-):-).Jesteście WIEEEELKIE.
 
adusia - zaraz poszukam zdjęcie Maksa jak to miał to sobie porównasz:happy:
będzie na zamkniętym - to się pojawia po około 10 dniach od urodzenia i może trwać 2-3 tyg
 
adusia - zaraz poszukam zdjęcie Maksa jak to miał to sobie porównasz:happy:
będzie na zamkniętym - to się pojawia po około 10 dniach od urodzenia i może trwać 2-3 tyg

Obejrzałam śliczną fotkę:tak: i to co ma Tina wygląda podobnie ,jutro powie mi położna co to mam nadzieję że to trądzik :-).Koga dzięki za pomoc a diety nie stosuję już żadnej:tak:
 
Bubasek - nam nawet w szpitalu dali jajka na twardo w pierwszy dzien..dziwne, bo niby wzdymajace, ale ja sobie ostatnio zrobilam omlet i do tego sos koperkowy, Mlody mial wiatry az milo;-)

A my dzisiaj na obiad mielismy pierogi z serem i maslanke truskawkowa do tego. Teraz lecimy Kubusia i reszte maslanki. Sluchajcie, ile kubusiow mozna wypic dziennie? Bo mi M kupil te duze, a slyszalam, ze nie mozna za duzo, przynajmniej w ciazy, nie wiem, jak w trakcie karmienia...
 
Bubasek - nam nawet w szpitalu dali jajka na twardo w pierwszy dzien..dziwne, bo niby wzdymajace, ale ja sobie ostatnio zrobilam omlet i do tego sos koperkowy, Mlody mial wiatry az milo;-)

A my dzisiaj na obiad mielismy pierogi z serem i maslanke truskawkowa do tego. Teraz lecimy Kubusia i reszte maslanki. Sluchajcie, ile kubusiow mozna wypic dziennie? Bo mi M kupil te duze, a slyszalam, ze nie mozna za duzo, przynajmniej w ciazy, nie wiem, jak w trakcie karmienia...

Jajka można trzeba tylko obserwować czy dzieć nie ma wysypki jak jest czysto to smacznego!!!Mi mówili że smażonego nie mogę w tym naleśników i omletów:-(,ty jesz i jest ok.Normalnie ja zwarjuję z tymi dietami!!!!A soki pasteryzowane kazali na początku rozcieńczać wodą... tylko to wiem:-:)-(
 
reklama
komedia no

co osoba to inna dieta

najlepiej chyba to olac i pomalutku sobie jesc wszystko :-)

mam w rodzinie babeczke ktora kapuche wpieprza az milo, a juz 4 dzieci ma i zero problemow :-D
to jaja dopiero :-D

acha
to mozna pic sok marechwokowy ? ? ?
albo jesc surowe mafefki ? bo ja b. lubie
 
Do góry