reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CYCOMANIA,czyli wszystko o karmieniu piersią

reklama
tammi ja tez jeszcze nie mam, karmimy się jeszcze cycusiowo. Jestem niepoprawną optymistką i mam nadzieję, że jak już się pojawi będzie mniej bolesny niż dotychczas. Do tej pory pierwszego dnia zawsze zwijałam się z bólu:-:)-:)-(
 
tammi ja tez jeszcze nie mam, karmimy się jeszcze cycusiowo. Jestem niepoprawną optymistką i mam nadzieję, że jak już się pojawi będzie mniej bolesny niż dotychczas. Do tej pory pierwszego dnia zawsze zwijałam się z bólu:-:)-:)-(
U mnie tak samo i po cichu liczę, że @ nie pojawi się dopóki karmię. :-p
 
famme ja tez nie chciałam...i kurde widzisz;-) plus taki że znów moge byc ciężarówką:-D

no ja jeszcze nie moge, jak bym chciała, z podkreśleniem na "jakbym" to dopiero moge w kwietniu lub maju ponownie zaciążyć (ze wzgledu na cesarke).
a z @ juz sie rozprawiłam i na razie nie mam zamiaru mieć. przed ciążą kope lat też nie miałam @ i jakoś tak juz sie przyzwyczaiłam ze to mi do szczęścia nie jest potrzebne. Jedynie miałam 2 lata przed ciążą, no bo planowalismy wiec trzeba było sie poświęcić i przeprosić z @.
a tak wogóle to jakaś cisza na tym wątku, nikt juz nie karmi - piersią oczywiście?
 
reklama
Do góry