reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cycowanie i butelkowanie - czyli karmienie naszych pociech

Marika oby juz bylo lepiej Laurce, biedne maleństwo tyle sie nacierpiała w tak krotkim czasie. trzymaj sie kochana. ucaluj swoje maleństwo ode mnie.
 
reklama
FIFKA no wlasnie takie bledne kolo u Laury jest od urodzenia. A ja cyc na zadanie ;)

Mamy nowa wysypke u Laury. Ja praktycznie gloduje a dalej cos nie tak. Rece opadaja.
Byla jakas lekarka to pokazalam a ona na to, ze sie spocila. Az mnie zgasilo. Ma ja na czole, lekko na policzkach, calym brzuszku i wargach sromowych i pojawilo sie dzis, wiec moze byc jeszcze gorzej.
Jak bedzie nasza lekarka prowadzaca to ja zapytam, bo wydaje sie byc roztropniejsza.
A dzis byla ta co syna rok leczyla i tym pedem od niej ucieklam. Na refluks dawala w kolko antybiotyki bo zapalenie gardla
 
Wysypkw znikla. Zauwazylam, ze to jakby po wysilku czyli intensywnym olaczu. Kiedys ktoras pisala o takiej wysypce. Siostra mi upiekla wedliny i przywiozla
 
marika, to może być od przegrzania rzeczywiście. moja mała miała na początku plecy całe w czerwone plamki - położna kazała lżej ubierać i że zejdzie w 24 godziny, może się znów z gorąca pojawić. normalne. a Ty maleńką dużo nosisz, to jej cieplej pewnie. niebolesnych zastrzyków i zdrówka!
 
EMIGRANTKA wlasnie nalozylam malej body z krotkim pozniej. Pielegniarka do mnie czy jej nie za zimno, a ja do niej, przeciez p doktor mowila ze ma wysypke bo sie spocila ;)
Walczymy o poprawe stanu skory, jest lepiej.
Poza tyn staram sie zeby tak czesto nie cycala. Za noce nie odpowiadam bo wtedy karmie na polspiaco ;)
Siostra napiekla mi wedlin, zabrala maslo roslinne bo tam serwatka.
Wczorajsza lekarka na stan skory powiedziala, ze skora alergiczna ale nie koniecznie od jedzenia. Zonk to niby od czego jak nic sie nie zmienilo od urodzenia a wczesniej tego nie miala
 
Jakie sa normy przechowywania mleka kobiecego? One bardzo sie zmienily odkad synek byl malutki. Na kazdej stronce co innego pisza. Moze jest jakas strona polecana przez WHO?
 
a akurat ostatnio sprawdzałam to przechowywanie, wg angielskiego nhs:

• w lodówce 4•C lub mniej do 5 dni
• w zamrażalniku do 2 tygodni
• w zamrażarce do 6 miesięcy (-18•C)

rozmrażać w lodówce, podgrzewać ciepłą wodą, nie w mikrofali, albo karmić zimnym, jeśli dziecku odpowiada
 
reklama
Do góry