reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cycowe mamy :)

u nas jakieś dwa dni temu w nocy chcialam dac to złapał za sutka i trzymał i niechciał pić tylko potrzymal cycusia i zasnął :) tez ma takie wstawki ze popatrzy i sie śmieje do niego
 
reklama
Dla mojej noc to właśnie największa chęć na ssanie.Gdyby zjadła normalnie kolację ,kanapkę ,kaszkę sersk cokolwiek.Mam nadzieję ,że jak jej zęby wyjdą i będzie całkowicie zdrowa to jej trochę przejdzie ten upór co do niejedzenia.
 
misio moja wczoraj zjadła zupę popila woda a mimo to 3 razy w nocy na cyca sie budziła...ja mam teraz inny problem bo biorę sterydy i muszę koniecznie ją odstawić tylko jak to zrobić....w nocy chciałam dac jej wodę to nawet buzi nie otworzyła a jak juz otworzyła to tak sie darła że całe osiedle słyszało...nie wiem co robić
 
misio moja wczoraj zjadła zupę popila woda a mimo to 3 razy w nocy na cyca sie budziła...ja mam teraz inny problem bo biorę sterydy i muszę koniecznie ją odstawić tylko jak to zrobić....w nocy chciałam dac jej wodę to nawet buzi nie otworzyła a jak juz otworzyła to tak sie darła że całe osiedle słyszało...nie wiem co robić

I jak udało ci się odstawić ją czy może leki udało się zmienic na inne.?
 
misio udało się i to w ciągu jednej nocy...ulżyło mi bo jeszcze na dodatek mam anginę i biorę też antybiotyki....mała popłakała jedną noc a na drugą juz normalnie spała i tylko raz sie obudziła, dziś było tak samo:))))
 
misio udało się i to w ciągu jednej nocy...ulżyło mi bo jeszcze na dodatek mam anginę i biorę też antybiotyki....mała popłakała jedną noc a na drugą juz normalnie spała i tylko raz sie obudziła, dziś było tak samo:))))

To super moja tylko raz przespała całą noc do 5 rano właściwie nie wiadomo dlaczego.Nie jadła wtedy nic specjalnego.Piersi miałam jak kamienie szczególnie prawą ,która funkcjonuje lepiej.
 
misio moja córcia też przez ostatnie miesiące jadła tylko z prawej , wczoraj miałam jak kamienie a dziś już lepiej, jednak okłady z kapusty działają cuda:)))) przez jakiś czas muszę odciągać a potem się zmniejszy laktacja tak jak w mojej lewej ....teraz to już nic tam nie ma:)
 
Ja wziełam właśnie zaświadczenie o karmieniu od ginekologa.Mam tylko obawę jak to powiedzieć w pracy ,że chciałabym wychodzić wcześniej.Zaświadczenie jest ważne 3 miesiące.
 
Pomocy !!! Jak odstawić od cyca ??? Mała pije głównie w nocy i przed zaśnięciem ... ja już nie mam sił, już mi się nie chce karmić :(
 
reklama
madziarena mi się udało w ciągu jednej doby a była non stop przyklejona...po prostu przetrzymaj i nie dawaj a do picia wodę i w końcu sie odstawi....tylko bądź konsekwentna:-)
 
Do góry