reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cycuś czy butelka?

banankowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2012
Postów
283
Miasto
Gdańsk
Wybrałyście już jak będziecie karmić swoje Kruszynki?
ja karmiłam Synka do 9 mc piersią i potem przeszłam na Bebiko, tylko to mu podpasowało.
teraz też bym chciała karmić piersią tak długo jak to możliwe;)
 
reklama
A my poczekamy i zobaczymy, bo mi karmienie piersią nie nie udało - Wojtuś nie chciał ssać, więc 11 miesięcy dostawał moje mleko, ale podane za pomocą butelki. Na początku było ok, potem takie odciąganie dzień w dzień to koszmar.... Więc jak drugie dziecko też nie będzie chciało jeść, to się pewnie nie będe już meczyć z laktatoerm, tylko dam mm i już
 
Tosię karmiłam piersią przed 8 miesięcy, potem bebiko - prawie dokładnie jak Ty banankowa :-D
Mam nadzieję, że teraz też pokarmię piersią, bardzo bym chciała :-)
 
natalia szybko dostałaś. nawet bardzo szybko! w ciąży nie miałam nic a po porodzie samym jak mi się rozszalała laktacja to z miseczki A nagle C się zrobiło i wyglądałam jak by mi silikony wstawili.

mikowata mam nadzieję, że trafisz na fajne położne w szpitalu, które nie będą Ci marudzić o butli

ulkan, marcia, ala, noelka oby wyszło tak jak sobie zaplanujecie:-)

w sumie nie wiem jak Wy, ale ja będę musiała niedługo na zakupy po większe staniki się wybrać hihi
 
U mnie siara w pierwszej ciąży pojawiła się już w 13 tygodniu. Gadałam wtedy z ginem na temat karmienia i mówił, że wcale siara nie wpływa na to czy będzie się miało dużo pokarmu czy mało. Mówił, że mimo tego, że siara pojawiła się tak obficie i wcześnie, laktacja może być słaba, bo między tym nie ma zależności.
Banankowa ja już dzisiaj większe staniki zakupiłam ;)
 
reklama
Do góry