reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykl a płci

nikusiaa85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2009
Postów
200
Miasto
Brzeg/Wrocław
Witam, nie wiem czy na temat był poruszany.

Mam wspaniałe dwie córeczki

Pierwsze poczętego 12 dnia cyklu - córcia (wyszło) 28 dni
Drugie poczętego 9-12 dnia cyklu - córcia (wyszło) 28-29 dni

Teraz jestem podobno w ciazy (objawy zgadza). 3 poczętego 16 dnia cyklu podobno chłopa? 28-30 dni

Jak u was trafiło poczetego cyklu i dni regularne oraz jak wysżło płci
Jestem ciekaw :)
 
reklama
U nas teoria jak najbardziej się zgadza. Mikuś poczęty 18 dnia 32 dniowego cyklu:)
 
U mnie tak: córka poczęta 9 dnia cyklu a syn 16. Wszystko się zgadza i można sterować płcią jak się chce.
Zwyczajnie, plemniki żeńskie są wolniejsze ale żyją dłużej i jeżeli przybędą jeszcze przed komórką jajową to one właśnie dożyją i ją zapłodnią.
Natomiast plemniki męskie są szybsze ale żyją krócej, wiec jeśli komórka jajowa już na nie czeka to one będą pierwsze.
Ot cała filozofia :-).
 
A jak np. nie planowałam płci i było jak i przed jak i po owulacji i też w czasie owulacji to znaczy że zgadywanka ??
 
reklama
U nas też się zgodziło, wymyśliliśmy sobie że pierwszego chcemy chłopczyka i staraliśmy się tylko w owulację czyli w 14 dzień 28 dniowego cyklu i udało się będzie chłopczyk :-)
 
Do góry