reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykl z clo. a ciaza blizniacza...

Mayred91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
1 078
Dziewczyny od przyszłego cyklu zaczynam starania razem z clo i aromek przepisane przez lekarza i tak się zastanawiam ile z was miało taki przypadek ze po leku clo okazała się ciąża blizniacza. Lekarz mi mówił ze zdarza się ok 30-40% ale ja bym chciała zobaczyć fakty a nie statystyki ile nas będzie
 
reklama
Rozwiązanie
Tylko, że te 6 łącznie to są już dominujące. Po 22mm
No ciezka sytuacja,moze byc z tego 6 lub 3 lub 1 lub nic.wasza decyzja,sluchaj sie lekarza,jak tak dobrze zareagowalas to moze w nastepnym cyklu beda dwa pecherzyki tylko .
Z tego co widze ciaza z blizniakami to duzo wyzwan.ja bym zaryzykowala,ale to ja:)
Niestety moje pęcherzyki nadal są nie pękły po ovitrel ale jeszcze nie przerosły mają 20 i 22 mm lekarz kazał dalej się przytulać endometrium też dobre 7.5 także jest jestem szansa że może coś z tego będzie
 
reklama
A bes clo nie masz owulacji? Brałaś coś na pęknięcie pęcherzyków?
Nie nic nie brałam na pęknięcie. U mnie to już nie wiadomo jakie jest podłoże bo owulacje mam potwierdzona bez brania clo a mimo tego nigdy bez clo nie zaszłam w ciążę. Przed synem miałam zabieg na endo i po pół roku bezowocnych starań inny lekarz dał mi clo i się udało. Przez 12 lat nic się nie zmieniło niestety, tylko z clo mogę zajść.
 
U mnie wszystko dłużej bylo. 12dc nie było żadnego pęcherzyka 14dc były 2 ale małe 16 DC miały 16 i 18mm i dostałam zastrzyk dziś 21dc i mają 20i 22mm wszystko dłużej idzie. Lekarz mówi że lada moment mogą pęknąć i wtedy będzie mój cykl ok 35dni. Ale mi się coś w to nie chce wierzyc. U mnie występuje brak owulacji dlatego mam clo i stwierdzone jajniki o budowie drobnopecherzykowatej cokolwiek to znaczy. Na USG wygląda jakbym miała z 50 mini pęcherzyków w każdym jajniku
A masz coś stwierdzone czy tylko na poprawę pęcherzyków bierzesz? Który to twój cykl, trochę długo rosną [emoji848] powinnaś mieć mniej więcej w 16dc owu ty 21dc i nadal są pęcherzyki
 
Nie nic nie brałam na pęknięcie. U mnie to już nie wiadomo jakie jest podłoże bo owulacje mam potwierdzona bez brania clo a mimo tego nigdy bez clo nie zaszłam w ciążę. Przed synem miałam zabieg na endo i po pół roku bezowocnych starań inny lekarz dał mi clo i się udało. Przez 12 lat nic się nie zmieniło niestety, tylko z clo mogę zajść.
Kochana, nawet nie pisz niestety, bo ja zazdroszczę.. ja normalnie też mam owulacje, ale porozmawiałam z lekarzem i zgodził się na Clo.. aktualnie 3 cykl i nadal nic :( W poprzednim miałam 2 pęcherzyki i się nie udało :/ A teraz jeden pęcherzyk ma 3 cm i lekarz nie dał zastrzyku na pęknięcie.. powiedział, że pęknie sam :/
 
reklama
Kochana, nawet nie pisz niestety, bo ja zazdroszczę.. ja normalnie też mam owulacje, ale porozmawiałam z lekarzem i zgodził się na Clo.. aktualnie 3 cykl i nadal nic :( W poprzednim miałam 2 pęcherzyki i się nie udało :/ A teraz jeden pęcherzyk ma 3 cm i lekarz nie dał zastrzyku na pęknięcie.. powiedział, że pęknie sam :/
Kochane ja bardzo bym chciała żeby się tak wszystkim udawało od razu ją przed synem dwa lata się starałam więc wiem co czujesz dopiero clo dało rezultaty. Ja napiszę wam jak ja to robię i jakie mam cykle :
Moje cykle trwają 31 dni w tym 5 dni okresu tabletkę brałam w ostatni dzień cyklu miesiaczkowego czyli 5 dc i tak przez kolejne dni wieczorem (ale podobno to nie ma znaczenia) .
Od pierwszego dnia cyklu odliczalam 14 dni i trzy dni przed i trzy dni po bez żadnych opuszczonych dni kochalismy się. I się udało , 11-12-13-14-dc najbardziej płodne. U mnie tak jest gdzie w kalendarzyku pokazywalo mi że moje dni plodne są 16-17-18 dc. Teraz w tą ciążę to zaszłam właśnie w 14 dc
Trzymam za Was wszystkich mocno kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Do góry