reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykl z clo. a ciaza blizniacza...

Mayred91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
1 078
Dziewczyny od przyszłego cyklu zaczynam starania razem z clo i aromek przepisane przez lekarza i tak się zastanawiam ile z was miało taki przypadek ze po leku clo okazała się ciąża blizniacza. Lekarz mi mówił ze zdarza się ok 30-40% ale ja bym chciała zobaczyć fakty a nie statystyki ile nas będzie
 
reklama
Rozwiązanie
Tylko, że te 6 łącznie to są już dominujące. Po 22mm
No ciezka sytuacja,moze byc z tego 6 lub 3 lub 1 lub nic.wasza decyzja,sluchaj sie lekarza,jak tak dobrze zareagowalas to moze w nastepnym cyklu beda dwa pecherzyki tylko .
Z tego co widze ciaza z blizniakami to duzo wyzwan.ja bym zaryzykowala,ale to ja:)
A pamietasz może jak czułaś się w tym szczęśliwym cyklu? Od owulacji do miesiączki? Jakieś bóle?
nic kompletnie :) jedynie przy owulacji dwa dni lekkiego kłucia w podbrzuszu, w dniu miesiączki zaczęły boleć piersi, oczywiście myslałam, ze nic z tego, a na teście dzień później jasna krecha
 
reklama
Ja chyba miałam owulacje w sumie tego nie wiem, ale odkąd biorę clo owulacja występuje i wszystko jest ok.. to mój drugi cykl
ale jest to owulacja potwierdzona przez lekarza na USG? niestety bez tego to można jedynie domniemać ze wystąpiła :(
w sumie jedyny potwierdzeniem że owulacja wystąpiła, jest ciąża :)
 
ale jest to owulacja potwierdzona przez lekarza na USG? niestety bez tego to można jedynie domniemać ze wystąpiła :(
w sumie jedyny potwierdzeniem że owulacja wystąpiła, jest ciąża :)
Miałam monitoring 13-14 dc była owulacja.. tydzień po owu zaczęło boleć mnie podbrzusze minęło 2 tyg i boli nadal.. podobnie jak na miesiączke.
 
Nie robiłam, boję się. Czuję jakbym miała dostać zaraz miesiączke. A boję się, bo przede mną będzie 3 cykl z Clo.. ostatni :(
bardzo często tak jest, że objawy ciązy są identyczne jak te na zbliżająca się miesiączkę, chyba lepiej robić test, z porannego moczu(będzie wiarygidniejsze) i wtedy z tymi ewentualnymi bólami niezwołcznie do lekarza, przy ciązy lepiej ich nie lekcewazyc, głowa do góry! :)
 
bardzo często tak jest, że objawy ciązy są identyczne jak te na zbliżająca się miesiączkę, chyba lepiej robić test, z porannego moczu(będzie wiarygidniejsze) i wtedy z tymi ewentualnymi bólami niezwołcznie do lekarza, przy ciązy lepiej ich nie lekcewazyc, głowa do góry! :)
Boję się załamania.. miałam piękna owu, lekarz powiedział, że powinno się udać.. :( A ja mam zupełnie inne przeczucie. Termin @ w środę..
 
reklama
Do góry