reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cykl

D

Deleted member 187037

Gość
Witajcie kobietki,
Dopiero zaczynam prowadzenie karty obserwacji cyklu i byłabym Wdzięczna za małą pomoc.
Powiedzcie mi proszę gdzie powinna się znajdować ta linia pokrywająca…?
Jeżeli dobrze rozumiem powinna się znajdować ciut nad temperaturą z dnia od 13-18 ? Skok temperatury nastąpił 19.
Z góry dziękuję za waszą pomoc
 

Załączniki

  • IMG_0540.JPG
    IMG_0540.JPG
    1,5 MB · Wyświetleń: 718
reklama
Mam pytanie używam testów owulacyjnych 14.11 zaczęłam robić testy wyszły dwie wyraźne kreski owulacja niby miała być 16.11 i od 14.11 do dnia dzisiejszego 22.11 testy owulacyjne wychodzą pozytywne nawet testowa ciemniejsza od kontrolnej robiłam dla sprawdzenia czy któraś tak miała i wie czemu tak jest
 
Hmm.. ciężko mi odpowiedzieć jaką metodę stosuje. Biorąc pod uwagę że moje cykle wynoszą od 23 do 25 dni, chciałam zaobserwować na podstawie śluzu i temperatury kiedy prawdopodobnie Występuje u mnie owulacja.
17 czyli 2 dni przed skokiem temperatury pojawił się u typowy Śluz płodny. Ja nigdy nie mam żadnego bólu podbrzusza ani żadnych plamień.
18 wyszedł mi także pierwszy pozytywny test owulacyjny.
A kiedy był szczyt śluzu? Bo sam skok trzeba odnieść do śluzu, kiedy śluz się skończył?
Najlepiej wybrać konkretną metodę bo różnią się szczegółami ☺
 
Mam pytanie używam testów owulacyjnych 14.11 zaczęłam robić testy wyszły dwie wyraźne kreski owulacja niby miała być 16.11 i od 14.11 do dnia dzisiejszego 22.11 testy owulacyjne wychodzą pozytywne nawet testowa ciemniejsza od kontrolnej robiłam dla sprawdzenia czy któraś tak miała i wie czemu tak jest
Być może cały czas organizm próbuje podejść do owulacji. Testy nie pokazują owulacji jako takiej.
 
Do góry