reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykle bezowulacyjne

Aha. Ja czekam na krwawienie po poronieniu i zaczynam działać z suplementami i będę rozmawiać z ginem na temat badań.

Zamówiłam bombę sumplemtowa 300 kapsułek wiesiołka 100 kapsułek wit z grupy B komplex methyl acard i 3x30saszetek ovulomed max i mężowi mascupro na nasienie. To na czas póki ta cała epidemia się nie skończy. A 4.05 mam dzwonić i się rejestrować do gin na ponowne usg i będzie szukał przyczyn braku miesiączki mimo że beta spadła do poniżej 5
Oj nie wiedziałam, byłam pewna że jednak jest wszystko ok :( bardzo mi przykro.
 
reklama
Polecam zdecydowanie monitoring cyklu. Ja również bawiłam się z paskami owulacyjnymi które bardzo długo wprowadzaly mnie w błąd.
Pokazywały owulację a pęcherzyki nie pękały.
Tylko monitoring i badanie hormonów w danym dniu cyklu przyniosło efekt.
 
Polecam zdecydowanie monitoring cyklu. Ja również bawiłam się z paskami owulacyjnymi które bardzo długo wprowadzaly mnie w błąd.
Pokazywały owulację a pęcherzyki nie pękały.
Tylko monitoring i badanie hormonów w danym dniu cyklu przyniosło efekt.
Testy owu nie pokazują że jest owu tylko skok hormonu który jest potrzebny do pęknięcia pęcherzyka graafa.
 
Testy owu nie pokazują że jest owu tylko skok hormonu który jest potrzebny do pęknięcia pęcherzyka graafa.

WIEM......
Ja kiedyś robiłam testy i wskazywały ,,owulację,, (nie bez powodu cudzysłów), czyli ten wzrost piku LH, gdzie cała masa osób myśli,że to gwarancja owulacji co jest nieprawdą.
o tym pisałam,mówiąc że się ,,przejechałam na tym,,.
 
Dziewczyny dobrze mówią. LH to nie wszystko. Jak pęcherzyk nie pęka to lipa. Monitoring to podstawa.

Dziewczyny a mi się zaczynają dni płodne chyba.... W poniedziałek mam wizytę zobaczymy jak pęcherzyk. Ale jakoś mam taką niechęć.....
 
Aha. Ja czekam na krwawienie po poronieniu i zaczynam działać z suplementami i będę rozmawiać z ginem na temat badań.

Zamówiłam bombę sumplemtowa 300 kapsułek wiesiołka 100 kapsułek wit z grupy B komplex methyl acard i 3x30saszetek ovulomed max i mężowi mascupro na nasienie. To na czas póki ta cała epidemia się nie skończy. A 4.05 mam dzwonić i się rejestrować do gin na ponowne usg i będzie szukał przyczyn braku miesiączki mimo że beta spadła do poniżej 5
A jak dlugo czekasz na krwawienie? Dasz radę w domu, jak sie rozpocznie skurcze będą ogromnie bolesne i musisz mieć 100% pewności, że sie oczyscila macica.
Ja mialam ronienie - silne krwawienie, skurcze, ale macica nie do końca się wyczyścila i wymagało to łyżeczkowania, choć już niemal kosmetycznie.
 
Pokrótce moja historia tytułem wstępu - staramy się od listopada zeszłego roku (ja 38 lat, partner 49 lat). Co miesiąc niestety znienawidzona jedna kreska. Od grudnia sprawdzam owulację paskami. W styczniu zdarzył mi się cykl bezowulacyjny. Trochę się martwiłam ale naczytałam się, że to normalne, że każdej kobiecie może się przydarzyć, że to taka jednorazowa akcja etc. Luty i marzec piękna owulacja, dokładnie co do dnia. I nagle kwiecień brak :-( Znowu brak. Zastanawiam się jak często mogą się zdarzać cykle bezowulacyjne w ciągu roku ? Czy to teraz będzie ruletka ? Wiem, wiek robi swoje :-( Co radzicie ? Jak mogę pomóc mojej owulacji ? Planuje badanie AMH ale dopiero jak kliniki wznowią działalność
Badaj swoj śluz zaraz po okresie, sprawdź w Internecie jak to powinno wyglądać i wtedy będziesz też wiedziała kiedy pojawia się plodny i wtedy działaj. Ja tak zamierzam robić w tym cyklu 😉
 
A jak dlugo czekasz na krwawienie? Dasz radę w domu, jak sie rozpocznie skurcze będą ogromnie bolesne i musisz mieć 100% pewności, że sie oczyscila macica.
Ja mialam ronienie - silne krwawienie, skurcze, ale macica nie do końca się wyczyścila i wymagało to łyżeczkowania, choć już niemal kosmetycznie.
Ja już rosnil raz w domu z tabletkami. Lekki ból brzucha i 8 dni krwawienia. A teraz czekam już 2 tyg ale nie wiem dokładnie kiedy pęcherzyk ciążowy się wchlonal więc możliwe że już czekam dłużej. Beta z 20.04 poniżej 5
 
reklama
Mi sie zdarzaly cykle bezowulacyjne gdy zaczynalam się starać...
Baaardzo pomogly mi na uregulowanie cykli zioła ojca sroki mieszanka nr 3. Wazne aby je mieszać przed każdym przed wsypaniem
 
Do góry