reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cykle bezowulacyjne

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Aha. Ja czekam na krwawienie po poronieniu i zaczynam działać z suplementami i będę rozmawiać z ginem na temat badań.

Zamówiłam bombę sumplemtowa 300 kapsułek wiesiołka 100 kapsułek wit z grupy B komplex methyl acard i 3x30saszetek ovulomed max i mężowi mascupro na nasienie. To na czas póki ta cała epidemia się nie skończy. A 4.05 mam dzwonić i się rejestrować do gin na ponowne usg i będzie szukał przyczyn braku miesiączki mimo że beta spadła do poniżej 5
Oj nie wiedziałam, byłam pewna że jednak jest wszystko ok :( bardzo mi przykro.

reklama

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Oj nie wiedziałam, byłam pewna że jednak jest wszystko ok :( bardzo mi przykro.
Niestety nie jest. Pęcherzyk ciążowy się wchlonal. Nie wiem kiedy bo 31.03 miał 4mm a 20.04 poszłam endo większe a pęcherzyka nie było. Beta poniżej 5 a tsh 0.41 i lekarz zgłupiał bo nie wie dlaczego miesiączki nie ma.

Dmalw

Rozwiązania
0
Polecam zdecydowanie monitoring cyklu. Ja również bawiłam się z paskami owulacyjnymi które bardzo długo wprowadzaly mnie w błąd.
Pokazywały owulację a pęcherzyki nie pękały.
Tylko monitoring i badanie hormonów w danym dniu cyklu przyniosło efekt.

młoda1994

Rozwiązania
1
Polecam zdecydowanie monitoring cyklu. Ja również bawiłam się z paskami owulacyjnymi które bardzo długo wprowadzaly mnie w błąd.
Pokazywały owulację a pęcherzyki nie pękały.
Tylko monitoring i badanie hormonów w danym dniu cyklu przyniosło efekt.
Testy owu nie pokazują że jest owu tylko skok hormonu który jest potrzebny do pęknięcia pęcherzyka graafa.

Dmalw

Rozwiązania
0
Testy owu nie pokazują że jest owu tylko skok hormonu który jest potrzebny do pęknięcia pęcherzyka graafa.
WIEM......
Ja kiedyś robiłam testy i wskazywały ,,owulację,, (nie bez powodu cudzysłów), czyli ten wzrost piku LH, gdzie cała masa osób myśli,że to gwarancja owulacji co jest nieprawdą.
o tym pisałam,mówiąc że się ,,przejechałam na tym,,.

KiedyPytam

Rozwiązania
0
Dziewczyny dobrze mówią. LH to nie wszystko. Jak pęcherzyk nie pęka to lipa. Monitoring to podstawa.

Dziewczyny a mi się zaczynają dni płodne chyba.... W poniedziałek mam wizytę zobaczymy jak pęcherzyk. Ale jakoś mam taką niechęć.....

Dzidziu

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Aha. Ja czekam na krwawienie po poronieniu i zaczynam działać z suplementami i będę rozmawiać z ginem na temat badań.

Zamówiłam bombę sumplemtowa 300 kapsułek wiesiołka 100 kapsułek wit z grupy B komplex methyl acard i 3x30saszetek ovulomed max i mężowi mascupro na nasienie. To na czas póki ta cała epidemia się nie skończy. A 4.05 mam dzwonić i się rejestrować do gin na ponowne usg i będzie szukał przyczyn braku miesiączki mimo że beta spadła do poniżej 5
A jak dlugo czekasz na krwawienie? Dasz radę w domu, jak sie rozpocznie skurcze będą ogromnie bolesne i musisz mieć 100% pewności, że sie oczyscila macica.
Ja mialam ronienie - silne krwawienie, skurcze, ale macica nie do końca się wyczyścila i wymagało to łyżeczkowania, choć już niemal kosmetycznie.

Kallinea90

Rozwiązania
0
Pokrótce moja historia tytułem wstępu - staramy się od listopada zeszłego roku (ja 38 lat, partner 49 lat). Co miesiąc niestety znienawidzona jedna kreska. Od grudnia sprawdzam owulację paskami. W styczniu zdarzył mi się cykl bezowulacyjny. Trochę się martwiłam ale naczytałam się, że to normalne, że każdej kobiecie może się przydarzyć, że to taka jednorazowa akcja etc. Luty i marzec piękna owulacja, dokładnie co do dnia. I nagle kwiecień brak :-( Znowu brak. Zastanawiam się jak często mogą się zdarzać cykle bezowulacyjne w ciągu roku ? Czy to teraz będzie ruletka ? Wiem, wiek robi swoje :-( Co radzicie ? Jak mogę pomóc mojej owulacji ? Planuje badanie AMH ale dopiero jak kliniki wznowią działalność
Badaj swoj śluz zaraz po okresie, sprawdź w Internecie jak to powinno wyglądać i wtedy będziesz też wiedziała kiedy pojawia się plodny i wtedy działaj. Ja tak zamierzam robić w tym cyklu 😉

młoda1994

Rozwiązania
1
A jak dlugo czekasz na krwawienie? Dasz radę w domu, jak sie rozpocznie skurcze będą ogromnie bolesne i musisz mieć 100% pewności, że sie oczyscila macica.
Ja mialam ronienie - silne krwawienie, skurcze, ale macica nie do końca się wyczyścila i wymagało to łyżeczkowania, choć już niemal kosmetycznie.
Ja już rosnil raz w domu z tabletkami. Lekki ból brzucha i 8 dni krwawienia. A teraz czekam już 2 tyg ale nie wiem dokładnie kiedy pęcherzyk ciążowy się wchlonal więc możliwe że już czekam dłużej. Beta z 20.04 poniżej 5

reklama

kas90

Miasto
Kraków
Rozwiązania
5
Mi sie zdarzaly cykle bezowulacyjne gdy zaczynalam się starać...
Baaardzo pomogly mi na uregulowanie cykli zioła ojca sroki mieszanka nr 3. Wazne aby je mieszać przed każdym przed wsypaniem

Do góry