reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cykle bezowulacyjne???

Dołączył(a)
9 Kwiecień 2015
Postów
3
[FONT=Times New Roman, serif]Przestaliśmyzabezpieczac sie kilka miesiecy temu. Od 4 cykli prowadzę wykres naovu (mierzę tempkę i obserwuję śluz). Jak na razie nie robiłamjeszcze testów owulacyjnych. Martwię się, ponieważ ovu niewyznaczyło mi ani razu owulki. Nie planowałam jeszcze wizyty ulekarza, ale teraz wydaje mi się to konieczne. Co o tym myślicie?? [/FONT]
 
reklama
Ja temperatury sobie nie mierzyłam, tylko sprawdzałam na stronie t-time.pl dni płodne dodatkowo foliQ no i jest malenstwo ze mna, moze w ten sposob..no chyba, ze to inna bajka to lepiej przejsc sie do lekarza
 
Wiesz co, ja mam PCO, i przy tym tez mam bezowulacyjne cykle... (jesli wogóle mam okres) A w ciążę zaszłam (tą) zaś nie mając miesiączki od kilku miesięcy, po prostu pojawiła się sama owulacja. Myślę ze musisz się wybrać do ginekologa, a nie wiem czy też nie skieruje cię do endokrynologa.
 
czesc:) prowadzisz wykresy na ovufriend? Jesli tak, to ja też starałam się z tym kalendarzem owulki i w sumie zawsze mi dobrze wyznaczało owulację. Nawet kilka razy mialam potwierdzoną monitoringiem, wiec jak nie wyznacza Ci od kilku cykli- ja bym to koniecznie sprawdziła. A powiedz jak wyglądają Twoje tempki? Płaskie wykresy, nie ma skoku?
 
W aptekach do kupienia są mikroskopy owulacyjne- dzięki nim, możesz codziennie sprawdzać, w jakiej jesteś fazie cyklu, nie wydając majątku na testy.
Koleżanka dzięki takimu mikroskopowi nie tylko miesiąc zajścia w ciążę, ale i płeć dziecka sobie zaplanowała :tak:
 
nulini no właśnie dla mnie kalkulator owulacji to super rozwiązanie. gratuluję dwójki maluszków :)
sosnowiczanka dzięki bardzo za rady, muszę to sprawdzic...

karolinka1985
no ja właśnie też od koleżanek słyszałam, że ovufriend dobrze wyznacza owulację, dlatego trochę się zmawrtwiłam, że u mnie w żadnym cyklu nie wyznaczyło, więc dało mi to do myślenia.. odnośnie tempki to raczej są wahania- nie ma wyraźnego skoku, ale wykres nie jest płaski... właściwie przez cały cykl góra- dół
 
reklama
tak, staram się mierzyc codziennie o tej samej porze- czytałam te wszystkie porady odnośnie mierzeznia i wydaje mi się, że robię wszystko dobrze. Po majówce mam wizytę u lekarza to zobacze co powie na to wszystko
 
reklama
Do góry