reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykle po ciąży biochemicznej

Elencza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2020
Postów
5 336
Dziewczyny poradźcie, wizyta u ginekologa dopiero w środę, a ja nie poznaje swojego organizmu..
Rok temu urodziłam syna, @ wrócila w lutym, a cykle niemal identyczne jak przed ciążą (plus minus, bo mam od zawsze mega długie).
W poprzednim cyklu zaszła w ciążę, ale biochemiczna, wszystko się oczyscilo.
Od lekarza dowiedziałam się, że poronienie płynnie przeszło w @. Zatem dziś jest 37dc, we wtorek wydawało mi się, że dostałam @- choć nieco za wcześnie (poprzednie cykle 37-42), ale to były plamienia. Od lat mi się to nie zdarzało, a wcześniej po plamieniach przychodził od razu @, teraz nic.. We wtorek miałam kilka brązowych plamek, wczoraj tylko na papierze były ślady, od wieczora już nic..
Bolały mnie piersi po karmieniu, oprócz tego, nic się nie zmieniło..
Bardzo się rozlegulowuja cykle po biochemicznej..?? Beta spadla do 3, w dzień krwawienia, więc było to bardzo wcześnie, jeśli to ma znaczenie..
Jak było u Was..?
Wizyta u lekarza w przyszłym tygodniu, dlatego piszę, żeby się uspokoić, jeśli to normalne..
 
reklama
Rozwiązanie
Zrobiłam dziś test, ale wiedziałam jaki będzie wynik- jedna kreska.
Jak byłam w ciąży z synem, testy wychodziły jak beta była blisko 1000.
Więc nawet jeśli to ciąża, dowiem się później.. :/
Och, jednak coś jeszcze jest, ale śluz w kolorze jasno różowym.. Też tylko na papierze..
Mam te kilka plam traktować jak okres...?
Proszę, pomóżcie..
 
1 miesiączkę liczy sie od dnia pojawienia czerwonej krwi.
2 Czasem bywa plamienie z sluzem podczas owulacji, u mnie tak było przez kilka miesięcy po porodzie. Wtedy krew czy sluz jest ciepłego odcienia, wpada w pomarańczy a wiąże sie to z pH śluzu płodnego.
3 podczas miesiaczki tez mozna zauważyć sluz, jest on z zluszczajacej sie śluzówki, jego konsystencja jest bardziej gumowatą, pasma śluzu sa długie na kilka cm.
4 Brązowe plamienia po owulacji moga świadczyć o niskim progesteronie.
 
Dziękuję. Na owulacji za późno, bo to kilka dni przed terminem @ (2 lub wiecej). Pierwszego dnia plama była brązowa, teraz jasny róż..
Czekam zatem na wizytę u lekarza..
Ktoś może coś takiego miał...?
Mam podwyższoną temperaturę.. To oznacza, że coś jest nie tak..
Heh😔😔😔😔
 
Nie ma co się martwić na zapas:) po ciąży biochemicznej organizm szaleje pod względem hormonalnym. W moim przypadku wszystko się rozregulowało a pierwszy okres trwał jeden dzień..+ plamienie.
 
Dziękuję!!
Właśnie takiego wpisu potrzebowałam!
Lekarka twierdziła, że w moim przypadku ciezko mówić o poronieniu i żebym traktowała to jak @.
I że następne cykle się nie powinny się zmienić..
No ale jednak..
Czekam zatem na coś więcej niż plamki, których teraz znów nie ma..:/

Nie ma co się martwić na zapas:) po ciąży biochemicznej organizm szaleje pod względem hormonalnym. W moim przypadku wszystko się rozregulowało a pierwszy okres trwał jeden dzień..+ plamienie.
 
reklama
reklama
Do góry