reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cytologia 3 grupa ciąża

Beataw1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
151
Hej dziewczyny jestem w 8 tyg ciąży , wszystko ok serduszko bije maluch sie rozwija , dostałam wynik cytologi 3 stopien przerazona jestem wirus hpv , dostałam skierowanie na kolkoskopie . Dodam ze miałam infekcje wczesniej i ostatnio brałam globulki i miałam poronienie .
Dziewczyny czy to zagraża ciazy ? Strasznie się martwie
Może któras z was przez to przechodziła?
 
reklama
Nic się na razie nie martw. Poczekaj na wynik kolposkopii. Bardzo dobrze, że zostało to wyłapane.
Mam kilka koleżanek, które były w podobnej sytuacji - ostatnio jedna miała nawet w ciąży operację i wszystko jest w porządku. Gorzej jakbyś nic nie wiedziała i żyła w nieświadomości. A teraz można monitorować i w porę reagować. III grupa może także samoczynnie się cofnąć, nie ma tutaj reguły.
 
Nic się na razie nie martw. Poczekaj na wynik kolposkopii. Bardzo dobrze, że zostało to wyłapane.
Mam kilka koleżanek, które były w podobnej sytuacji - ostatnio jedna miała nawet w ciąży operację i wszystko jest w porządku. Gorzej jakbyś nic nie wiedziała i żyła w nieświadomości. A teraz można monitorować i w porę reagować. III grupa może także samoczynnie się cofnąć, nie ma tutaj reguły.
Dziękuje
 

Podobne tematy

Do góry