reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cytologia-ciagle zle wyniki

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Może napiszę od początku:
W czwartej ciąży cytologia wyszła mi CIN III,od tego czasu ,a to juz ponad dwa latam miałam 2xkolposkopie,pobranie wycinków,konizacje szyjki,wirus HPV .Po wysłaniu wycinków i tego "kawałka"co zostało wycięte przy konizacji,wyniki nic nie wykazały,jedynie to,że są jakieś zmiany i na tym koniec.Szesc mięs temu mialam robiona cytologię ,która dalej wykazała CIN III(mimo konizacji),teraz przyszły wyniki cytologi rozszerzonej,i znowu jest CIN III(co prawda ten wynik nazywa się inaczej,ale oznacza to samo).Miała któraś z was tak?W poniedziałek idę do lekarza,bo ma mi dać skierowanie na łyżeczkowanie,ale zastanawia mnie skąd ciągle ten zły wynik?Nadżerki nie mam,żadnego zapalenia itd też nie.Tylko ta cytologia :-/
 
reklama
Nie rozumiem z jakiego powodu obrażasz Panią Eweline? Warto sie zgłosić do specjalistycznego gabinetu ginekologicznego, z nowym sprzętem. Z pewnością będą w stanie Pani pomóc.
 
Do góry