reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cytologia w ciąży

Tez nie słyszałam nic nt szkodliwosci pobierania wymazu w ciazy... Sama w pierwszej mialam robiona cyto co miesiac, plus dwa razy pobierany wicniek do badania histopatologicznego. Nic mi sie z ta szyjka nie dzialo. Prze cala pierwsza ciaze mialam Cin 3, Pap 5... Okazuje sie ze cytologie mozna zle pobrac i wynik bedzie niewiarygodny, stad tak pozno wykryto u mnie zmiany na szyjce...
 
reklama
Też słyszałam że w ciąży to standard, jak lekarz wie co i jak, to nie ma niebezpieczeństwa.
Ja miałam pobieraną chyba w 8 tyg, dawno nie miałam robionej i lekarz zdecydował że trzeba sprawdzić. Na szczęście wyszło ok
 
Cytologię miałam robioną rok temu przed zabiegami.
Ze względu, że miałam 1 gr doktorek powiedział, że nie ma potrzeby teraz robić.

Za to miałam już robiony 2 razy wymaz z kanału szyjki, może i czymś innym pobierane, ale nie słyszałam, aby nie można było :p
Zresztą jeszcze nie raz będę miała robiony.
 
No właśnie i tu jest klucz do sukcesu, żeby lekarze wiedział, co robi. A dla mnie bardzo dobrym specjalistą jest dr Jankowski (przyjmuje w Feminie). Jak się oddajesz w dobre ręce lekarza naprawdę nie ma się czego bać.
 
Witam,
Miałam prywatnie pobrana cytologię w grudniu nie będąc w ciąży, teraz będąc w 7tc cytologia pobrana na NFZ wyszła nieprawidłowa hsil strasznie się martwię lekarz mówił ze to może być pomyłka i miałam ponownie wykonana cytologię teraz czekam na wynik. Czy jest to możliwe żeby aż taka zmiana w niecałe 4 miesiące?
 

Podobne tematy

G
Odpowiedzi
21
Wyświetleń
4 tys
gość _199
G
Do góry