)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Cytomegalia w pierwszej i drugiej ciąży

Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
5
Rozwiązania
0
Witam.
Mam taki problem. Podczas pierwszej ciąży, przy okazji rutynowych badań wyszła mi cytomegalia ( przeciwciała igm dodatnie, igg niejednoznaczne). Trafiłam pod opiekę poradni chorób zakaźnych, tam wykonano mi ponownie wyniki (igm i igg dodatnie) oraz awidność, która była dosyć wysoka, tak jakby infekcja miała miejsce minimum 4 miesiące wcześniej, czyli przed ciążą. Lekarz kazał mi jednak po miesiącu powtórzyć badania. I tu pojawił się problem, przeciwciała igm wzrosły. Pani doktor nie bardzo wiedziała czym jest to spowodowane. Do samego powodu powtarzałam wyniki. Igm' raz rosły raz malały, a ja na wszelki wypadek miałam w szpitalu zgłosić ten fakt, aby przebadano dziecko po porodzie. Badania krwi i USG wykluczyły jakiekolwiek nieprawidłowości. Teraz jestem w drugiej ciąży. Wyniki cytomegalii podobne. Zarówno igm, jak i igg dodatnie. Czy któraś z was była w podobnej sytuacji? Macie pomysł czym mogą być spowodowane takie wyniki?
 
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry