reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cz to naprawde coś poważnego ????

*PaMinka

Wdrożona(y)
Dołączył(a)
12 Grudzień 2007
Postów
2 234
Witam mam nadzieje że którąś z was po przeczytaniu tego wątku pomoże mi i powie mi coś na temat moego problemu

Zaczęło się od tego że strasznie bolał mnie brzuch na początku na samym dole ale później przeszło na cały ale z przewagą na prawą stronę po trzech dniach poszłam do lekarza ogólnego który po zbadaniu stwierdził że to wyrostek i dał mi skierowanie do szpitala tam po zbadani mnie stwierdzili że to nie jest wyrostek tylko że to sprawy ginekologiczne. Na drugi dzień udałam się do ginekologa który mnie zbadał i zrobił usg no i on mnie zaniepokoił

Powiedział po pierwsze że mam torbiel na jajniku że jeden jajnik mam dużo powiększony. Czy to NORMALNE ?????? Poza tym zebrał mi się jakiś płyn duża ilość a on nie wiedział co to jest na początku podejrzewał ciąże pozamaciczną ale póżniej to wykluczył dał tabletki antykoncepcyjne i kazał czekać. Nie wiem co mam o tym myśleć i czy czekać czy pójść do innego lekarza
 
reklama
Moim zdaniem powinnas isc do innego lekrza,tewn po tym co piszesz wyglada na niezdecydowanego.
 
moim zdaniem powinnas skonsultowac sie z innym lekarzem.moze ktosw miejscu gdzie mieszkasz doradzi ci kogos kompetentnego z dobrym usg.
Duzo Zdrowka
 
Miałam dwa razy ciążę pozamaciczną nie do pozazdroszczenia najgorszemu wrogowi nie życzę.
Po pierwsze zrób test jeżeli jest pozytywny idz na USG dopochwowe jeżeli w jamie macicy w 6 tyg nie widać zarodka można podejrzewać że to ciąża pozamaciczna . Pozatym przy pozamacicznej okropnie boli podbrzusze łącznie z omdleniami krwawienie lub plamienie które samo nie ustąpi konieczna operacja.Ale nie denerwuj się na zapas zrób test jak pozytywny to dopiero wtedy idz do ginekologa na usg ale też zalecam jak moje przedmówczynie innego niż ten u którego już byłaś.
 
A ja swego czasu miałam torbiel na jajniku i miałam podobne objawy jak ty ,też było podejrzenie ciąży i wiesz trafiłam na oddział ginekologiczny gdzie mi go wyczyszczono i mam spokój,
 
Wiecie co, w takiej sytuacji zawsze się wściekam, że tylko o podwyżki lekarze potrafią walczyć a mało który faktycznie zna się na swojej robocie.Niestety dość często mamy tego dowody...
 
patrycja idź do innego lekarza koniecznie! ja juz miałam skierowanie do szpitala na laparoskopie mojego torbiela ale mnie podkusiło i poszłam na konsultację do innego lekarza... okazało sie ze to tylko pęcherzyk grafa i ze peknie po nastepnym okresie... i tak sie stało!!!
 
reklama
Hej !
Nie mart się. Mam nadzieję, że jak czytasz tego posta już jesteś spokojniejsza. Ja miałam torbiel na jajniku 7 na 6 cm, zdjagnozowaną w 5 tygodniu ciąży - zaczełam krwawić i trzeba było jechać na pogotowie. Straszyli mnie też ciążą pozamaciczną i operacją. Na szczęście znalazłam super lekarza (w Lublinie - jeśli jesteś z okolic to polecam dr. Barczentewicza).

Przez dwa tygodnie musiałam leżeć, dość długo brałam leki, ale w 15 tygodniu po tym olbrzymim torbielu nie było już śadu :-)

Bardziej mnie boli brzych po lewej stronie, ale na szczęście wszystko inne jest ok!

Życzę ci dużo zdrowia i fajnego lekarza!
 
Do góry