reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czapeczka

Sunina

poszukująca :)
Dołączył(a)
9 Lipiec 2005
Postów
10
Miasto
niedaleko Poznania
Czy ja powinnam mojej półrocznej Faustynie zakładać czapeczkę PRZY KAŻDYM wyjściu na dwór, nawet w upał? Główka Małej się poci i bez czapki. Przepraszam, jeśli gdzieś było, ale mimo, że członkiem forum jestem od dawna, to poruszać się jeszcze nie bardzo umiem :sorry2:
 
reklama
Czy ja powinnam mojej półrocznej Faustynie zakładać czapeczkę PRZY KAŻDYM wyjściu na dwór, nawet w upał? Główka Małej się poci i bez czapki. Przepraszam, jeśli gdzieś było, ale mimo, że członkiem forum jestem od dawna, to poruszać się jeszcze nie bardzo umiem :sorry2:
Ja Ci powiem,że na słońcu zawsze zakładałam,ale jak synek siedział w wózeczku w cieniu,to nie.Popołudniami też nie zakładałam.
Teraz jest tak,że mały większość dnia lata z gołą głową,szczególnie gdy spacer jest popołudniu,a słońce niezbyt ostre.:tak:
Może bardziej sie sprawdzi cieniutka,bawełniana chustka u Twojego malucha.:tak:
 
Czy ja powinnam mojej półrocznej Faustynie zakładać czapeczkę PRZY KAŻDYM wyjściu na dwór, nawet w upał? Główka Małej się poci i bez czapki. Przepraszam, jeśli gdzieś było, ale mimo, że członkiem forum jestem od dawna, to poruszać się jeszcze nie bardzo umiem :sorry2:

witam-ja tez mam 6-miesięczną córeczke i powiem ci że nie zawsze ma czapkę,kiedy jest gorąco na dworze a słońce jest ukryte pod chmurkami i nie ma wiatru,a wczoraj akurat byla taka pogoda,to mała nie ma czapki.
obecnie mieszkam w Holandii i spotkać tutaj noworodka z czapką na głowie to niemożliwe-tu dzieci nigdy nie noszą czapek-ile razy spotykam w supermarkecie mamy z dzieciątkami młodszymi od mojego szkraba bez skarpetek i czapeczek-u nich to norma,a wcale w te dni nie jest ciepło. czasami mnie to p:surprised:rzeraza
 
witam ja też nie zakładam jak jest delikatny wiaterek i przebywa w cieniu ale na słoneczko zawsze taką cienką czapkę z daszkiem chociaż też mu się główka poci pozdrwaiam
 
Wielkie dzięki, kobietki! :) Też tak na logikę szłam, ale wolałam się upewnić, tym bardziej, że gdzieś czytałam, że do roku powinno zawsze mieć czapkę na dworze :baffled:
 
Do góry