reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czapeczki dla niemowlaka

sarina

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Grudzień 2006
Postów
31
Dziewczyny,

Robiłyście swoim Maluszkom czepeczki na drutach, bądź inne ciuszkowe gadżety? Gotowe są nieco drogie, dlatego postanowiłam zrobić sama. Potrzebuję do zdjęć jakiegoś fajnego kompletu czepeczki i bucików? Macie jakieś inspiracje?
 
reklama
kochana zaloguj się na pintereście, tam jest pełno inspiracji oraz schematów. ja będę miała dużo rzeczy handmade dla małej, ale ja to raczej z tych szyjących niż robótkowych ;)
 
Fajne są te ubranka, niektóre też są robione na szydełku. Ja robię buciki różowe. Wersja oryginalna Robótki na drutach ; ) kolekcji De Agostini
 

Załączniki

  • img-gallery-2.jpg
    img-gallery-2.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 84
Ostatnia edycja:
Do góry