reklama

Czarna lista- czyli październikowe mamy 2010 ostrzegają

czarodziejkaM

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
NO a u nas pępek ok po tym i szybko odpadł:-) Ale moja przyjaciółka mogłaby wpisać też na czarną listę - bo u jej dziecka,pępek odpadał prawie miesiąc.Ja wpisałam na złotą bo mnie pasował.Trzeba sprawdzać,podejrzewam że już po 2 dniach stosowania widać czy ten spray będzie pasował czy nie.

reklama

dobranocka

podwójna październikówka!
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
U mojej siostry po Octenisepcie pępek odpadł po 3 dniach a po spirytusie - trzymał się dwa miesiące prawie!!! U nas też dłużej trwało zanim pępek odpadł ale odpadł i nie przeszliśmy na spirytus.

mała_mi88

30.09.2010; 3970g; 58cm
Miasto
Miasto smoka :)
Rozwiązania
0
U mojej siostry po Octenisepcie pępek odpadł po 3 dniach a po spirytusie - trzymał się dwa miesiące prawie!!! U nas też dłużej trwało zanim pępek odpadł ale odpadł i nie przeszliśmy na spirytus.
Tak więc jak widać to zależy od pępuszka :)
A tak poważnie to jak każda rzecz u jednego sprawdzi się rewelacyjnie a u drugiego nie spisze się na medal :)

ika216

Miasto
Lubuskie
Rozwiązania
0
Wózki Jumper X malutka gondola. Latem może dłużej posłuży ale zimą jak dziecko trzeba ubrać w kombinezon to po 3-4 miesiącach trzeba przejść na spacerowkę

dorisday2512

Miasto
Bielsko-Biała
Rozwiązania
0
mata edukacyjna BABY GIFT - to taka podróbka FP (patrząc na prawie idento logo) . Absolutnie nie polecam.Mata zbyt wąska i przy obracaniu się dziecka z brzuszka na plecki uderzyłby główką w plasikowe listewki przymocowane do boków maty. Dodatkowo : grające zabawki - grały zbyt głosno i musialam te głosniczki pozaklejac taśmą klejącą, a jedna z tych zabawek wogóle odpadła i całe szczęscie ,ze nie spadła malemu na głowę! Beznadzieja !!!!! Szkoda ,ze to prezent , bo dawno bym to wyrzuciła.

lyla1992

Miasto
krefeld
Rozwiązania
0
Ja mówię NIE kosmetykom z hippa(stosowali je po urodzeniu w szpitalu) i większość dzieci uczulała.
Nożeczki do paznokci też odpadają, najlepsze obcinaczki.
I również nie szelkom do chodzenia, Amelka jak jej je założyłam to oszalała, jak dzikus się zachowywała.

happybeti

show must go on...
Miasto
Søllinge
Rozwiązania
16
Lyla-a u mojej alergicznej Amelki właśnie Hipp sie sprawdził,a np.Oilatum uczulało,więc to nie reguła:)

Alicja z Krainy Czarów

od teraz serca mam dwa..
Rozwiązania
0
odnośnie paznokietków to u nas tylko nożyczki :tak: są precyzyjniejsze i o wiele łatwiej mi złapać paznokietka niż obcinaczem

reklama

renata borysek

Miasto
wielkopolska
Rozwiązania
0
BambinoMio majtki kąpielowe na basen zamiast pieluch kapielowych jednorazowych,że niby nic nie przecieka itp jasne,nic nie przecieka co za bzdura,przecieka jak w zwykłych bawełnianych majtkach,szkoda kasy.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019