reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna lista- czyli październikowe mamy 2010 ostrzegają

reklama
PIELUSZKI HUGGIES NEWBORN 1 - cała zawatrość pieluchy za każdym razem lądowała na plecach Alicji + obcierały ją do granic możliwości. Zużylam ok. 10 pieluch i więcej po nie nie sięgnę....
PRZEWIJAK NA ŁÓŻECZKO - wg. mnie znacznie wygodniej przewija się na wszystkim innym tylko nie na nim.
 
regal kapielowy: ogolnie suprt, my na nim przewijamy bo ja mam problemy z kregoslupem po cc, ale wanienka starczyla na dwa tyg, maly z niej wyrosl........... krotka i gleboka
 
PIELUSZKI HUGGIES NEWBORN 1 - cała zawatrość pieluchy za każdym razem lądowała na plecach Alicji + obcierały ją do granic możliwości. Zużylam ok. 10 pieluch i więcej po nie nie sięgnę....
PRZEWIJAK NA ŁÓŻECZKO - wg. mnie znacznie wygodniej przewija się na wszystkim innym tylko nie na nim.

o tak huggiesy musiałam poobcinac nozyczkami bo mała miała pobcierane nozki a dodatkowo tak bardzo chłonne ze zmieniałam co 2h. naszczescie miałam 27 szt i szybko soe ich pozbyłam. juz nawet nie mam ochoty kupowac innych numerów huggiesów
 
Pieluszki HUGGIES 2 beznadziejne tak jak makuc napisała wszystko lądowało na plecach Zuzi.
Pajace zakładane przez głowę - dostaliśmy 2 i nie były użyte ani razu
 
Nie polecam wkładek laktacyjnych Johnson&Johnson. Dopóki pierś jest sucha to ok, ale po karmieniu przykleja się do wilgotnej brodawki. Przy kolejnym karmieniu znaczna część wkładki zostaje na piersi i trzeba oczyścić brodawkę przed podaniem ją dziecku.
 
reklama
Ja nie polecam z całą pewnością laktatora z Aventu, tragedia- gdy odciągałam pokarm to ciągle byłam uwalona mlekiem które się cofało zamiast spłynąć całkiem do butelki...
termometr w smoczku Canpol- ani razu nie udało mi się nim zmierzyć temperatury...smoczek za duży, Adaś się nim dławił wypluwał... muszę kupić nowy a ten wcale tani nie był :/
Linomag- używałam profilaktycznie przeciw odparzeniom, w ogóle nie chronił.

Polecam
chusteczki Bambino- sto razy lepsze od pampers. Ślicznie pachną... takim dzidziusiem... i nie uczulają
 
Do góry