reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna lista- czyli październikowe mamy 2010 ostrzegają

reklama
moze (za zgodą założycielki oczywiście) w tym wątku będziemy pisać i komentować (przedmioty a nie gusta) zarówno buble jak i hity...?

KTO JEST ZA??

Miśki a może po prostu zaczniemy komentować i tyle, a jakby sugar miała ale to da nam znać? Bo zaraz poleci mnóstwo postów ze zgodą, bo to świetny pomysł jest :tak: i jak nam wpadnie Ulisia to bedzie musiała kasować i burę nam zrobi ;-):-)
 
ja tez za :)
A co do skrętnych kół to je uwielbiam z jednym tylko wyjątkiem - jak mam po schodach podjazdem wjechać bo się kręcą jak pokręcone :)
 
no niby tak, ale w takim razie po co mają być skrętne? Ja muszę mieć 4 duuuże pompowane kola i kropka. Sztywne. I mam :-)
 
nie wyobrażam sobie wózka bez skrętnych kół, bo wtedy kiedy są niepotrzebne to się blokuje, ale zawsze ta możliwość skrętności jest.
no właśnie nice-girl tak jaki jak Twój jest najlepszy, u nas przednia oś jest skrętna i to jest bez sensu. w ogóle to dostaliśmy ten wózek, ale sama nie polecam. niby firma bebecar to dobra firma, a wózki pieruńsko drogie, ale nie rozumiem w sumie czemu. chociaż plus za naprawdę dużą gondolę. zobaczymy jak spacerówka się będzie sprawować.
 
ja mam wózek trójkołowy, tzn dwa są takie duże pompowane a te przednie jest podwójne małe obrotowe i wszystko byłoby super, gdyby nie to że nie da się tym wózkiem wjechać na taki podjazd obok schodów bo one są przystosowane do wózków na czterech kołach :/ Jak pojechałam małego zapisać do żłobka to nieźle się namęczyłam żeby ten wózek wtachać do środka :(
 
Ja mam wózek 4 koła pomowane i 2 przednie obrotowe i nie zamieniłabym go na nic innego. Jezdzi sie nim po wszystkim dobrze prawie nie czuć, że się go pcha.
 
reklama
ja dopoki nie doszłam do wprawy z podjazdem na schodach u rodziców to blokowałam przed wjechaniem a teraz to mi to lotto
 
Do góry