reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna lista- czyli październikowe mamy 2010 ostrzegają

a ja mam 4-kolowy (2 przednie obrotowe 360) , tylne pompowane ... a i tak nie mogę sie zmiescic w te szyny podjazdowe dla wózków. Przy mojej klatce schodowej mam nawet kilka takich szyn , ale niestety albo za szeroko , albo za wąsko . Ale z wózka jestem bardzo zadowolona.
 
reklama
no niby tak, ale w takim razie po co mają być skrętne? Ja muszę mieć 4 duuuże pompowane kola i kropka. Sztywne. I mam :-)
To tak,jak ja:).A co do komentarzy,to nie wiem,jak to jest...czy Ulisia musiałaby coś z tym zrobić?Bo jeśli tak,to lepiej założyc nowy wątek?
 
Ostatnia edycja:
No,nie wiem,może musiałaby wyrzucac te komentarze czy jak...?A Sugar ostatnio rzadko sie tu pojawia,więc trzebaby ją dorwać ,jak będzie i zapytać:).Może zmieniła zdanie,bo niedawno była przeciw...
 
Róbta co chceta:-) Moim zamysłem był wątek- lista, coś co łatwo się czyta, Wam podoba się coś innego. Mnie np. już nie chce się wyłuskiwać spośród komentarzy tego co mnie interesuje, kwintesencji. Jakiś czas temu apelowałam o porządek na forum, przestrzeganie zasad, itd. Moim zdaniem większość wątków na forum wygląda już prawie tak samo, toczą się dyskusje o wszystkim i niczym, czym ma w takim razie różnic się ten wątek od np. zakupowo- wyprawkowego?
Moim zdaniem wątek jest OK, komentarze utrudniają czytanie o bublach. Nie widzę problemu, aby założyć wątek "Złota lista" i np. "Doświadczenia konsumenckie". Proponowałabym przy okazji wątek "Uwaga PROMOCJA"- gdzie dzielimy się znalezionymi promocjami, bo w zakupowym to znika...
Zrobicie jak chcecie, ja i tak ostatnio rzadko zaglądam na forum, nie ukrywam, że właśnie z powodu bałaganu głównie, wkurza mnie to, że muszę przejrzeć 20 postów o niczym, żeby znaleźć radę... wolny kraj :-)
 
popieram stworzenie tych watków
Ale tak na marginesie to ja nie zagladam na forum tylko po porady ale aby pogadasc, podzielic sie złymi i dobrymi myslami. A przy okazji dla porad. Tak wiec jak ktos cos wpisze czy doda do jakiegos watku to nie mam nic przeciwko
 
dawidowe popieram
no i jestem za wątkiem o promocjach, chociaż ja i tak czytam wszystko to nie przeoczyłabym raczej
natomiast taki wątek czarnej listy bez komentarzy to jakoś mi się nie wydaje sensowny, bo lepiej wytłumaczyć co i jak, pomijając, że ja np umieściłabym tu huggies, a malami ich używa. wy umieściłybyście tu chusteczki babydream, a ja je uwielbiam, dlatego trzeba z komentarzem, wyjaśnieniami
 
reklama
dokładnie jak ja napisze Huggiesy to porazka to co to bedzie za porada dla innych. Moze akurat dla niego beda ok. Takie wpisy moga conawyzej uczulic ze duzo nazekało na to czy tamto z jakiegos powodu.
 
Do góry