reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna lista- czyli październikowe mamy 2010 ostrzegają

NO a u nas pępek ok po tym i szybko odpadł:-) Ale moja przyjaciółka mogłaby wpisać też na czarną listę - bo u jej dziecka,pępek odpadał prawie miesiąc.Ja wpisałam na złotą bo mnie pasował.Trzeba sprawdzać,podejrzewam że już po 2 dniach stosowania widać czy ten spray będzie pasował czy nie.
 
reklama
U mojej siostry po Octenisepcie pępek odpadł po 3 dniach a po spirytusie - trzymał się dwa miesiące prawie!!! U nas też dłużej trwało zanim pępek odpadł ale odpadł i nie przeszliśmy na spirytus.
 
U mojej siostry po Octenisepcie pępek odpadł po 3 dniach a po spirytusie - trzymał się dwa miesiące prawie!!! U nas też dłużej trwało zanim pępek odpadł ale odpadł i nie przeszliśmy na spirytus.
Tak więc jak widać to zależy od pępuszka :)
A tak poważnie to jak każda rzecz u jednego sprawdzi się rewelacyjnie a u drugiego nie spisze się na medal :)
 
Wózki Jumper X malutka gondola. Latem może dłużej posłuży ale zimą jak dziecko trzeba ubrać w kombinezon to po 3-4 miesiącach trzeba przejść na spacerowkę
 
mata edukacyjna BABY GIFT - to taka podróbka FP (patrząc na prawie idento logo) . Absolutnie nie polecam.Mata zbyt wąska i przy obracaniu się dziecka z brzuszka na plecki uderzyłby główką w plasikowe listewki przymocowane do boków maty. Dodatkowo : grające zabawki - grały zbyt głosno i musialam te głosniczki pozaklejac taśmą klejącą, a jedna z tych zabawek wogóle odpadła i całe szczęscie ,ze nie spadła malemu na głowę! Beznadzieja !!!!! Szkoda ,ze to prezent , bo dawno bym to wyrzuciła.
 
Ja mówię NIE kosmetykom z hippa(stosowali je po urodzeniu w szpitalu) i większość dzieci uczulała.
Nożeczki do paznokci też odpadają, najlepsze obcinaczki.
I również nie szelkom do chodzenia, Amelka jak jej je założyłam to oszalała, jak dzikus się zachowywała.
 
reklama
BambinoMio majtki kąpielowe na basen zamiast pieluch kapielowych jednorazowych,że niby nic nie przecieka itp jasne,nic nie przecieka co za bzdura,przecieka jak w zwykłych bawełnianych majtkach,szkoda kasy.
 
Do góry