reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna lista- czyli październikowe mamy 2010 ostrzegają

Alicja,ja tez wolę nożyczki:tak:-jakos łatwiej i precyzyjniej mi nimi "manewrować":).Majteczki kąpielowe ma I Play,ale jeszcze nie wypróbowałam,bo zapomniałam zabrac na Miedwie:zawstydzona/y::-(
 
reklama
monia,z tego,co wiem,to one raczej dla starszych dzieci, w fazie przejściowej między pielucha a majteczkami.Teraz chyba nie bardzo,no,bo wyobraź sobie przewijanie z kupy w takich majtkach;)
 
moja ma takie majteczki pampersa. Całkiem fajne ale lepsze bede jak juz bedzie zaczybała siadac na nocniku. A co do zakupkowania to ja poprostu je rozrywam po bokach i przewija sie normalnie.
 
to ja dodam kolejną rzecz do czarnej listy: HUSTECZKI NAWILŻANE HUGGIES pure.
- mają zapach, który mnie osobiście przyprawia o mdłości
- są sztywne, więc trudno nimi cokolwiek wyczyścić
- a przy tym bardzo latwo się dra, więc trzeba bardzo przy wyjmowaniu ich z opakowania uważać...

dodatkowo Alutce po 2 dniach ich stosowania pupa sie czerwona robic zaczęła :/
 
Po większości tych chusteczek Oliwce wysypało tyłek, jak dla mnie są za bardzo nawilżane, czasami kupuję w Carreforze takie najzwyklejsze, przy rzadszym stosowaniu nic jej nie jest, ale jak często używam to widać różnicę, choć te akurat są najmniej nawilżane.
 
Kubek niekapek z Aventa. Tragedia!
Piszą o nim, że "magiczny" - faktycznie magiczny bo wszystko z niego wylatuje i dziecko przy piciu jest mokre. W dodatku ciężko w ogóle nakłonić Adasia żeby z niego pił bo ustnik mu też nie odpowiada...
25 zł do kosza (a mogłam sprawdzić opinie na necie:( )
 
reklama
Uważajcie na pieluchy DADA z Biedronki, bo trafiłam ostatnio felerną partię chyba, bo dużo sztywniejsze niż zwykle i śmierdziały sztuczniej, jakby klejem... masakra, a zawsze byliśmy z nich zadowoleni.
 
Do góry