reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna lista- czyli październikowe mamy 2010 ostrzegają

Właśnie, mam pytanko, używają wasze Dzieciaczki tych takich pampersów Majtek jakby ?? zastanawiam sie nad kupnem ale nie wiem czy warto.

Ja kupowałam dla córki pod koniec jej pampersowania. Szczerze mówiąc byłam średnio zadowolona. W lecie było ok., ale zimą... Pampka mogłam zmienić bez ściągania rajstop, spodni, itp (tylko trochę zsuwałam). Przy "majteczkach" musiałam niuńkę całkowicie rozebrać, żeby zmienić pieluchę. Szybko zrezygnowałam z tej wątpliwej przyjemności, zwłaszcza że wychodziła dużo drożej niż zwykłe pampki.
 
reklama
anka-spe, ja też na takie trafiłam, w dodatku coś się tam odkleja i klej z pieluszki zostaje na skórze maluszka :( Te pieluszki z babydream są w tej samej cenie, a jakościowo dużo lepsze, no może troszke krócej wytrzymują, bo odrazu po nasiusianiu robią się większe i cięższe, ale nie śmierdzą tak, wydaje mi się że są bardziej naturalne niż dady :/
 
Do góry