reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna lista

Okropne jest to,że lekarze są bezkarni!My myślelismy,zeby posądzić szpital(Gorzów Wlkp)ale znamy mamy w podobnych sytuacjach i nie wygrywają,często podobno dokumentacja się "nie zgadza" z tym co mówią mamy ....Teraz w drugiej ciąży bardzo nie chcę trafić do tego samego szpitala,ale boję się czy nie zostanę do tego przymuszona sytuacją-kolejna ciąża wysokiego ryzyka bo mam nadciśnienie...
 
reklama
To co się dzieje w szpitalach to czasami przekracza ludzkie pojęcie , dramat po prostu ile można było tyle czekać. Najgorsze że pewnie tacy lekarze nie mają poczucia winy.
 
Czy któraś z Was wie, w jakich szpitalach w Gdańsku stosowany jest w podczas porodu rękoczyn Kristellera? Chciałabym omijać takie miejsca z daleka...
 
dzis moja dziewczyna po 3 miesiacach lezenia w szpitalu wojewodzkim w olsztynie na patologi ciazy z powodu wysokiego jej cisnienia urodzila zdrowe dziecko i nie chca jej wypuscic mimo ze ma jeszcze wachania cisnienia i chciala wypis na wlase rzadanie zrobili dzis szopke straszac ja ze nie dadza wypisu i dziecka ktore jest zdrowe,,,!!!!!omijajcie ten szpital,,ja poczekam do srody tak jak obiecali pozniej tvn przyjedzie na ten oddzial,,jak mnie wkurza napisze skarge i nie beda straszyc zabraniem dziecka matki to jest mobing!!!
 
Szpital Skierniewcie- dr Jachymski. Gbur, niedelikatny, wszystko ocenia na oko. Jak trafiłam na oddział w połowie ciąży z objawami zapalenia wyrostka to mnie nie chciał przyjąć! I odsyłał na chirurgię. Asystentce kazał wpisać w papiery "dyspepsja" (czyli niestrawnosć, wzdęcia...bla bla). Akurat tego dnia byłam na czczo bo byłam wczesniej na krzywej cukrowej. A ten swoje.....Nawet w kartę ciąży nie zajrzał.
 
Nie polecam pani dr I.Migdał z Łodzi. Pani bardzo zmęczona, jakby za kare siedziała w gabinecie . Odbierajac cytologie sama kazałami odczytywać wynik. Powiedziałam pani dr , ze jestem w ciazy. Nie zbadala mnie, nie zlecila badan tylko Usg. Karty ciazy nie wypisala. Kazala mi samej w domu wypisac. Kiedy chcialam zwolnienie, bo pracuje w nieodpowiednich warunkach, to pani stwierdzila, ze teraz mi nie da, bo niema druczkow i mnie wyprosila z gabinetu.
 
reklama
Do góry