reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna lista

SZPITAL KOPERNIKA W KRAKOWIE-OSTRZEGAM PRZED POŁOŻNĄ TERESĄ URBANEK LUB URBAŃCZYK-NIE PAMIĘTAM DOKŁADNIE NAZWISKA TEJ WREDNEJ S....
 
reklama
kobiety z Pyrzyc i okolic doradzam ginekologa o nazwisku Turkiewicz, Jerzy Turkiewicz. nie dość że facet po wylewie to jeszcze z chorymi oczami i znieczulicą wrodzoną!!!!!!
4 lata temu kiedy moja druga ciąża chyliła się ku końcowi, tzn. w 8/9 tygodniu chciał mnie skierować na zabieg usunięcia jeszcze żyjącego płodu i "miałam się nie najadać, żebym za długo w szpitalu nie leżała". poroniłam sama w innym szpitalu 3 dni później w ludzkich warunkach.
ten sam "lekarz" przez 4 tygodnie nie wykrył że moja koleżanka chodziła z martwym dzieciątkiem, wyliczył jej ciążę o 5 tygodni młodszą niż była rzeczywiście. w 19 tc serduszko przestało bić a w 21 zanikła praca nerek i jelit.
a temu ***** tylko coś nie pasowało, nie zauważył że dziecko nie żyje.
koleżanka na wypisie ze szpitala ma napisane BŁĄD LEKARSKI i będzie składała sprawę w sądzie
KOBIETY UCIEKAJCIE OD NIEGO JAK CHCECIE PRZEżYć Z WASZYMI DZIEćMI!!!
 
Studentka - myślę że brak jest słów które byłyby w stanie Cię pocieszyć w jakiś sposób .. mam tylko nadzieję ze Twoja dzidzia wszystko Ci wynagrodziła .. jak jedni ludzie drugim są w stanie robić coś takiego ..

Matylda - przykre że musiałas przejść cos takiego
 
przeglądnełam całą listę, czy na pewno nie ma w niej słowa na temat szpitala w Krośnie? Pytam, bo będę tam prawdopodobnie za parę tygodni rodzić, proszę o wpisy. a przy okazji, to włos staje dębem jak widzi się tyle nazwisk pseudo lekarzy, którzy nie są zupełnie kompetentymi ludźmi a jedyne na czym się znają to matematyka i przeliczanie łapówek..szok.
Dzieki z góry!
 
na zcarnej liscie powinien sie znaleźć dr soroczyński (zielona gora, aldemed). znajomej ze szkoly rodzenia (obecnie 34 tc) nie zlecil przez cala ciaze ani razu badania moczu, dwa razy robila morfologie. i na tym koniec badan, jakie polecil jej zrobic
 
Na tel liście powinien zdecydowanie znaleźć się ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego Szpitala wojewódzkiego w Rybniku - dr Łyko.
Gbur i cham! Niestety w trakcie mojego porodu miał obchód. Wchodząc nie raczył nawet powiedzieć dzień dobry, przyszedł ze studentami i nie zapytał mnie nawet o zdanie. Zbadał mnie i tego badania nie zapomnę nigdy w życiu, krzyczałam z bólu (nic sobie z tego nie robił tylko mówił coś do innego lekarza). Kazał mi zrobić USG (na 2 godziny przed urodzeniem), żeby zważyć dziecko. Lekarz, który zrobił potem to USG sam się dziwił bo dziecko jest już za duże i jest to praktycznie niewykonalne.
Dodam jeszcze, że ten ordynator wydał ZAKAZ rodzenia w innej pozycji niż na leżąco, na łóżku!!!! Mimo, że tamtejsze położne potrafią odbierać porody w innych pozycjach i nie maja nic przeciw temu.
 
Spółdzielnia Rentgenologów w Warszawie ul. KEN
Specjalista radiolog Barbara Niewiadomska-Stolorz - ta kobieta robiła mi USG w 6 t.c. Nieuprzejma i niekompetentna osoba.
Wygłaszała komentarze typu: za wcześnie tu pani przyszła, przecież tu nic nie wiać, nie ma nawet pęcherzyka żółtkowego, musi pani zrobić HCG czy w ogóle jest pani w ciązy, to nie możliwe żeby tydzień temu pęcherzyk miał 6,9 mm, bo teraz ma 16 mm (bez wyjaśnienia DLACZEGO).
W czasie badania pielęgniarka wchodziła i wychodziła dwukrotnie z pokoju dodatkowo pogarszając komfort badania. Z gabinetu wyszłam niedoinformowana i pełna obaw.
Dwa dni później wykonałam USG w innym gabinecie i okazało się, że widoczny zarodek mierzył 4,9 mm i biło mu już serce.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dr. Morliński- niewiele młodszy, mylił się w zeznaniach. Nabazgrał coś na skierowaniu- powiedział, że to tylko badanie moczu, a miało być to badanie krwi, o USG nie było mowy, na ptanie czy to normalne, że w 4 miesiącu ciąży mam mleko odpowiedział "przecież pani nie zatkamy". grrr...
Czy może ktoś jeszcze zna dr Morlińskiego?
Wątpliwa "rekomendacja" Kachny nie zachęca do wizyty, a właśnie na jutro jestem z nim umówiona - do swojej lekarki nie dałam rady się dostać :/
Jest to wizyta przygotowawcza/przedciążowa, więc tym bardziej chyba odwołam, skoro nie można liczyć na sensowną konsultację.

Tak, czy owak, jeśli ktoś miał z nim kontakt, to proszę o info.

Z góry dziękuję za pomoc :)
 
Do góry