reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna lista

Wiecie co , ja byłam też u tego lekarza, był bardzo miły i bardzo optymistyczny, ponieważ byłam spięta, starał mi się pomóc psychicznie./ Jednak moja koleżanka twierdzi, że była u niego i był nie miły.
Chyba to jednak zalezy od dnia...
Anonim pisze:
Anna B. pisze:
Musze niestety wpisac na nia osobe, ktora wykonuje chyba najlepsze USG w Warszawie, czyli dr Osobka -Morawski. U niego czulam sie jak w fabryce. JEst niemily, szybko konczy wizyte i zdaza sie (opinia kolezanek), ze zamiast dodac otuchy potrafi wyprowadzic z rownowagi swoje pacjentki. Wizyta jest jak polkniecie gorzkiej pigulki: warto, bo dobre USG, swietnie opisane, dobra diagnoza (urodzialm coreczke dokladnie w momencie przez niego wyznaczonym) ALE po wizycie poczulam sie jak przedmiot.

Wydaje sie,z e osoba z taka renoma powinna odznaczac sie wyzsza kultura osobista i zaszczycic pacjentke choc jednym usmiechem... i milym slowem.

To ciekawe bo ja byłam u niego z mężem w grudniu w 18 tc i dla nas dr Osóbka-Morawski był strasznie miły, dużo mówił i się uśmiechał, nie wiem może trafiliśmy na jakiś super dzień  :?, niestety nie znam opinii innych, więc myślałam że zawsze taki jest.
Mamy nagrany jego głos na kasecie i przyznam się że film ogląda się wspaniale  :lol: a komentarze są bardzo fajne.
 
reklama
Witam, przestraszyłam się opini jakie krażą tu na temat Aleksandara Grześa z LuxMed.
Byłam dwa tygodnie temu u niego (przypadkowo) i wydal mi sie sympatyczny. Dziś mam wizyte z wynikami i zaczelam sie bać. Jezeli to prawda, że nie warto mu powierzyć zdrowia swojego i malenstwa to ja chyba dziś pojdę ostatni raz. :(
 
Gościu mi dr. Grześ na 1 wizycie tez wydawał się sympatyczny, przynajmniej sympatyczniejszy od reszty, teraz niestety wogóle nie mam dobrego zdania o ginekologach z luxmedu, może jest wśród nich taki do którego warto chodzić ale mi się nie udało takiego znaleźć i zdecydowanie wolę chodzić do gina gdzie indziej.
Wogóle w luksmedzie trzeba uważać bo serwują wg mnie za mocne leki. Ja ostatnio poszłam z problemem do internisty, a on mi od razu wypisał receptę na antybiotyk, nawet nie czekając na wyniki badań, ja oczywiście zaczekałam na wyniki i zadzwoniłam do mojego gina, a on się za głowę złapał bo probelm wcale nie wymagał żadnego antybiotyku, bo nic aż tak strasznego się nie działo.
Ja nadal chodzę tam do internistów i robię badania bo mam abonament, a panie pielęgniarki robią bezbolesne zastrzyki (tylko raz zdażył mi się siniak po zastrzyku) czego nie moge powiedzieć o pielęgniarkach z mojej państwowej przychodni.
A i byłam bardzo zadowolona z laryngologa.
Teraz się zastanawiam jacy są ich pediatrzy czy warto zapisać do nich dziecko, czy lepiej poszukać lekarza gdzieś indziej.
 
Ja chcę umieścić na tej czarnej liście lekarzy dyżurnych Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki pracujących w na oddziale matczyno płodowym na 3 piętrze w dniu 8, 9 i 10 kwietnia szczególnie niemiły i chamski był dr Nowak (zastanawiam się nawet nad złożeniem skargi), niestety trafiłam tam przed weekendem i powien tylko jedno - jeśli rodzić to nie w wolne dni, a do tego jak chciałam się czegoś dowiedzieć o moim stanie zdrowia to mnie totalnie olewano albo nagadano takich głupot że pół dnia płakałam. Pacjentka zadająda pytania jest tam strasznie źle odbierana.
 
Ja dopisuję panią dr Gadomską z LUXmedu w Warszawie. Bagatelizuje poważne objawy. Nie umie rozpoznać stanu zapalnego szyjki (przez pięć lat uchodowała mi taki, że nawet nic mnie jużnie bolało!). Nie robi cytologi po połogu, bo niewarto! To chyba wystarczy...
 
witam wszystkie Panie .Mam pytanie dotyczace obsługi i szpitalu na dobrej.Proszę o podpowiedż.Moja żona niedługo rodzi czekam na opinię
 
witam wszystkie Panie .Mam pytanie dotyczace obsługi i szpitalu na dobrej.Proszę o podpowiedż.Moja żona niedługo rodzi czekam na opinię
 
reklama
Jeżeli chodzi o Dobrą w Warszawie, to ten szpital nosi nazwę "Na Karowej". Ja 1,5 roku temu urodziłam tam drugie dziecko i żadnego innego szpitala więcej nie chcę (a zamierzam jeszcze z dwoje urodzić ;). Doskonała Pani Ordynator Małgorzata Pękala. Pierwszy kontakt może mylić, bo to kobieta z sercem na dłoni i robiąca wszystko, żebyśmy rodziły tylko piękne, zdrowe i donoszone dzieciaki. Taki też jest jej personel - troska o pacjentkę i jej dziecko przede wszystkim. Jedyne to sanitariaty pozostawiające wiele dożyczeni, ale salowe robią co mogą, ciepła woda jest, kilka prysznicy, więc przez te kilka dni idzie wytrzymać. Porodówka rewelacyjna - jedynie położna Alfreda nie powinna tam pracować, ale ponieważ robiła fochy jakby to ona byla rodząca,a nie ja,to się szybciutko rozstałyśmy. Tak więc bardzo polecam, a jakieś niedociągniecia mogą się zdażyć wszędzie, bo to w końcu też ludzie. Zyczę za tem szczęśliwego rozwiąznia bez żadnych podknięć!!! :)
 
Do góry