reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna plama obok dziecka

Klaudia012

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Maj 2020
Postów
47
Witam mam pytanie na ostatnim USG w marcu nic nie było a wczoraj na USG czarna plama co to może być lekarz prywatny twierdzi że to wada genetyczna miała jakaś dziewczyna takie cos
 

Załączniki

  • 1588337993564..jpg
    1588337993564..jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 774
reklama
Ale jak wada genetyczna? Lekarz coś wytłumaczył?
Może to krwiak albo torbiel?

Dobrze by było odwiedzić innego lekarza.
W którym jesteś tygodniu?
2,5 miesiąc tak mnie przestraszył że do dzisiaj płacze mam nadzieję że to nic nie grozi mojemu maleństwu 😔😔 będę walczyć do końca w poniedziałek kładę się do szpitala żeby to zbadać . Będzie wszystko dobrze rozmawiałam z dużą ilością kobiet że to może być krwiak lub torbiel lub łożysko
 
Ale jak wada genetyczna? Lekarz coś wytłumaczył?
Może to krwiak albo torbiel?

Dobrze by było odwiedzić innego lekarza.
W którym jesteś tygodniu?
Jestem pewna że to nie jest nic poważnego i za to co mi przekazał ten zajebisty lekarz osobiście zrobię mu krzywdę bo odrazu to stwierdził .jak wcześniej nic nie miałam na USG takiego i jak chore u mnie nikt jej choruje z dzieci i z partnera ze strony pieprzenie tylko i stres
 
Idź do szpitala ,to najlepsza decyzja ,wygląda to dziwnie, tylko czemu on tego Ci nie wytłumaczył
 
Szczerze to całe zdjecie jest dziwne bo ja na nim nie widzę dziecka a wywnioskowałam, ze jestes w 14 tc. Powinno być widać małego człowieczka. No chyba, że jest za tą wielką plamą. Na krwiaka to trochę za duże i za bardzo regularny kształt. A lekarz nic nie zasugerował, nie dał skierowania na dodatkowe badania? A jaki wynik był na badaniach prenatalnych?
 
A na zdjęciu z marca widać wszystko dobrze? Ta plama jest co najmniej dziwna, bardzo regularna i lekarz powinien chyba skierować na dalszą diagnostykę (o ile to nie jest jakiś cyrk z samym USG).
 
Szczerze to całe zdjecie jest dziwne bo ja na nim nie widzę dziecka a wywnioskowałam, ze jestes w 14 tc. Powinno być widać małego człowieczka. No chyba, że jest za tą wielką plamą. Na krwiaka to trochę za duże i za bardzo regularny kształt. A lekarz nic nie zasugerował, nie dał skierowania na dodatkowe badania? A jaki wynik był na badaniach prenatalnych?
Na badanie prenatalne idę w poniedziałek, niestety ginekolog prywatny nie powiedział co to jest powiedział tylko że to może być wada genetyczna i muszę to sprawdzić i to tylko tyle wziął 180 zł powiedział że mam się nastawić na najgorsze i to tyle ehh muszę czekać do poniedziałku
 
reklama
To cale usg jest jakieś dziwne, nie wydaje mi się że coś takiego może być wada genetyczna.. Prędzej bym powiedziała, że wadę to ma ale jego sprzęt
Dziękuję za wsparcie jestem dobrej myśli nastawiona okaże się wszystko w poniedziałek będę powiadamiać co i jak . Nie biorę jego słów pod uwagę może być to krwiak lub torbiel w mojej rodzinie dzieci zdrowe i z partnera więc obaw nie mam pozdrawiam dziękuję za słowa otuchy kochana ❤️❤️😍❤️
 
Do góry