reklama

Czarna rozpacz

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez marul, 17 Styczeń 2007.

1. marul

marul Gość

Tłumy, przede wszystkim kobiet, w Warszawie i nie tylko, naprędce robi testy na obecność wirusa HIV. Powodem jest - skądinąd przystojny i inteligentny Kameruńczyk.
    Jego cechy osobiste (wrażliwy poeta i erudyta, obrońca praw człowieka) sprawiały, że oddawało mu się wiele Polek nieświadomych niebezpieczeństwa.
    Ilość lekkomyślnych kobiet i sposób ich postępowania, rodzą obawy, że tak samo łatwo i szybko oddawały się innym osobom, co mogło przyczynić się do rozprzestrzeniania się wirusa.
    Psychoza dotarła również poza Warszawę. W róznych ośrodkach tłumy ludzi chcą sprawdzić, czy są nosicielami wirusa HIV. To właśnie po wiadomości, że Kameruńczyk Simon Moleke świadomie zarażał nim kobiety.
    Pokazanie w mediach wizerunku mieszkającego w Warszawie Kameryńczyka i nagłośnienie jego procederu przyniosło lepszy skutek niż niejedna konferencja naukowa czy pogadanka na temat śmiercionośnego wirusa.

2. koteczek

koteczek Majówka 2005

brak mi słów aby określić postępowanie tego kameruńczyka :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:

ja bym takiego powiesiła za j..... :tak:

3. reklama
  4. Madziara

Madziara Sierpniowa mama'07

Czytałam artykuł na ten temat i wywiad z czterema dziewczynami. Oni nigdy nie uzywali prezerwatyw bo on nie chciał, a dziewczyny zmieniał jak rekawiczki. Chodziło mu tylko o seks. A jak mu która zadawała pytanie czy nie jest nosicielem to zaraz ja nazywał rasistką. Przystojny czy tez nie ale rozumu trzeba zawsze uzywac, jak sie idzie z facetem do łózka. Może więcej kobiet zmądrzeje po tej historii.

5. koteczek

koteczek Majówka 2005

tak zgadzam się z Tobą :tak:

ale mimo wszystko brak mi słów na niego bo on to robił z "czystą premedytacją" :sick:

6. marul

marul Gość

Ostatnio czytałem o tym Panu i okazało się, że duża część jego zdobyczy to dziewice.

7. koteczek

koteczek Majówka 2005

tak bo ponoć mu właśnie o dziewice chodziło

8. marul

marul Gość

o co jemu chodziło to jedna sprawa
    a o co chodziło tym panienkom to druga

9. koteczek

koteczek Majówka 2005

zgadza się :tak:

10. reklama
  11. sama

sama Fanka BB :)

:-) Na szczęście prowincjonalne dziewczyny mieszkajace daleko od Warszawy maja spokój. Chociaz jeden plus mieszkania na prowincji. Tu kameruńczycy nie docierają:-D

12. marul

marul Gość

Temat załozony w styczniu 2007 r. Kilka dni temu Simon Mol umarł, ale problem pozostał...

Poleć forum