reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

czas aktywnosci konta

Anabuba

czarownica mroźnego lądu
Miasto
MROZY /koło Mińska Maz.
Mam pytanie.po zalogowaniu,jezeli nie udzielam sie na żądnym wątku jestem automatycznie wylogowywana z systemu.po jakim czasie sie to odbywa?bo jak adla mnie za szybko:tak:nieraz chcę odświerzyc strone a sie okazuje że musze się od nowa logowac.dosyc irytyjace:baffled: czy mozn ten czas troche wydłuzyc?

reklama

dowikla

Matka-wariatka x3 :)))
Miasto
Poznan
A mnie wcale nie wylogowuje:tak:Nawet jak wchodze na BB to nie musze sie logowac;-):-)Sprobujcie przy zalogowaniu zaznaczyc sobie opcje "pamietaj mnie"czy cos takiego

Do góry