reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas dla mamy

reklama
Kilolku własnie co Ty opowiadasz, wygladasz rewelacyjnie w tej fryzurce, kolor super i te boskie loczki no i twoj usmiech :szok::szok: nie ta kobieta
 
no bardzo dziękuję dziewczyny ale na żywo wygladam nieco korzystniej.
Rozważam jednak poprawkę w tej fryzurze. Może mi doradzicie. Jak już pisalam i pokazywąłam tyl jest tak fajnie pocieniowany, boki tez, choc troche mniej a przód jest zupełnie prosty przez co wyglądam jak Ziemowit chyba, że je sobbie poprzylepiam żelem nad uszami. Może dobrze byłoby je jednak z przodu wycieniować tak samo jak z tyłu?
 
kilolku ja już ci pisałam jak CIę widzę
zaryzykowałabym do tej fryzury grzywkę
no i rozjaśnić włosy

a kręca się nieźle
myśle dalej nad fryzurą
 
widze Cię w takiej fryzurke i kolorku
mocno scieniowane żeby sie nie kręciły na końcówkach
no i grzywka musowo
i ten kolorek.....

do Twoich włosów wszelkie fryzury na pieczarkę będą pasowały

wpisz sobie w google
fryzury na pieczarkę zdjęcia i tam mnóstwo jest fryzurek dla Ciebie
 
Ostatnia edycja:
teraz to musze je nieco zapuscic, bo z tylu sa naprawde krótkie. Za jakis miesiac znów się udam. Teraz się zastanawiam czy je ścieniować z przodu. Generalnie nie jest tak jak bym chciała. Chciałam z grzywka ale fryzjerka mnie przekonała. Nie chce teraz za mocno z nimi szaleć żebym za ten miesiac mogła cos z nimi zrobić konkretniejszego.

edit: ale na pezrakę to dla mnie za krótko. Poza tym nie chcę zbyt ujarzmionej fryzury. Wolę takie "żyjące"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry