reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas dla mamy

reklama
Dziunka na Twoją prośbę PA300085.jpg

ps.teraz zobaczyłam że Igi sie załapał z megarogalem :D
 
Mi się takie bardzo podobają
włoski.jpg
jak schudnę 40 kilo, zapuszczę wlosy to sobie takie strzelę... a wtedy wywalą mnie z pracy
 
Cleo super. ja miałam w tamtym roku dwukolorowy balejaż blond i właśnie taka soczysta malina :-)ale jednak źle się czułam w takich włoskach i wróciłam do blondu :-)
ale taki malinowy u kogoś bardzo mi się podoba :-)
 
reklama
cleo super kolor :tak:
pola dawaj fotkę swoich :-)
lotka ja ostatnio zarzuciłam rozjaśniacz i miałam jasne odrosty i rude końce a Kuba jak przyszedł z przedszkola i mnie zobaczył to się tak dziwnie uśmiechał pod nosem i dotykał moich włosów :-D , no ale potem nałożyłam czerwony brąz czy jakoś tak i nawet znośnie wyszło ale strasznie szybko się zmywa więc pasuje się rozejrzeć za czymś nowym
 
Do góry