reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas dla mamy

xxxklaudziaxxx

Listopadówka 2009
Dołączył(a)
15 Styczeń 2009
Postów
3 906
Miasto
Loughborough, Anglia
Cześć dziewczyny, mam mały problem i mam nadzieję, że mi pomożecie, bo nie wiem co mam z tym zrobić. Otóż 3 lata temu zrobiłam sobie kolczyk w pępku i wszystko było ok, nigdy nie miałam z nim najmniejszych problemów- do teraz. Jestem dopiero w 12 tyg. ciąży, ale mam już sporyyy brzuszek- dodam tylko, że nie jestem gruba, ani chuda. Kolczyk wyjęłam od razu jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży. Dziś rano jednak zobaczyłam, że dziurka jest bardzo spuchnięta, nabrzmiała i czerwona. Wziełam wacik i go przemyłam i zauważyłam, że dziurka pęka w śroku.
Nie wiem co z tym zrobić boję się, że pęknie cała dziurka i zostanę ze szkaradną blizną.... czy któraś z was ma podobny problem????? :-:)-:)-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć dziewczyny, mam mały problem i mam nadzieję, że mi pomożecie, bo nie wiem co mam z tym zrobić. Otóż 3 lata temu zrobiłam sobie kolczyk w pępku i wszystko było ok, nigdy nie miałam z nim najmniejszych problemów- do teraz. Jestem dopiero w 12 tyg. ciąży, ale mam już sporyyy brzuszek- dodam tylko, że nie jestem gruba, ani chuda. Kolczyk wyjęłam od razu jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży. Dziś rano jednak zobaczyłam, że dziurka jest bardzo spuchnięta, nabrzmiała i czerwona. Wziełam wacik i go przemyłam i zauważyłam, że dziurka pęka w śroku.
Nie wiem co z tym zrobić boję się, że pęknie cała dziurka i zostanę ze szkaradną blizną.... czy któraś z was ma podobny problem????? :-:)-:)-(



ja niemam takiego problemu,ale moge ci doradzic masc,ktora skutecznie przyspiesza gojenie sie ran.nazywa sie tribiotick-masc zawiera 3 bacytracyna cynkowa,siarczan neomycyny,siarczan polimyksyny i wazeline biala..jak sama nazwa wskazuje jest to 3 antybiotyki o wzajemnym uzupelniajacym sie zakresie dzialania...nie wyczytalam zadnych przeciwskazan-jesli chodzi o ciaze...masc stosuje sie w celu zapobiegania rozwojowi zakarzen w przypadku drobnych ran,zadrapan i oparzen:)))jak dla mnie ta masc jest perfekcyjna:tak:kupuje sie ja w aptece..ale doradzam przed zakupem tej masci..poprosic o dorade aptekarza...czy przypadkiem nie zaszkodzi maluszkowi:tak:nigdy nic niewiadomo i pewniej jest dowiedziec sie by byc spokojnym:tak:dolanczam fotke tej masci.. Snapshot_20090515.jpg
ps.przy najblizszej wizycie u gina...powiedz mu o swoim problemie:tak:
 
Anja dziękuję za pomoc, ale niestety mieszkam w aktualnie w Anglii i watpie, że tutaj ją dostanę, spytam o jakąś maść tego typu w aptece. A ginekologów tu niestety nie ma, położna nie bardzo jest zainteresowana takimi problemami, a lekarz normalny przepisze mi paracetamol jeżeli będzie bolało :baffled:
Zobaczymy, może coś znajdę jeszcze na necie :) :-) Pozdrowionka
 
xxxklaudziaxxx-napisz co z tym twoim pepkiem...juz cos sie poprawilo???jestem strasznie ciekawa???poniewaz ja jeszcze w ciazy nie bylam ...i niemyslalam o dzieciach jak kolczyk z pepka zdjelam a blizna i tak mi zostala...eh...same partaczymy se nasze ciala:(jakby w uszach nie wystarczalo;)
 
Anja dziękuję za pomoc, ale niestety mieszkam w aktualnie w Anglii i watpie, że tutaj ją dostanę, spytam o jakąś maść tego typu w aptece. A ginekologów tu niestety nie ma, położna nie bardzo jest zainteresowana takimi problemami, a lekarz normalny przepisze mi paracetamol jeżeli będzie bolało :baffled:
Zobaczymy, może coś znajdę jeszcze na necie :) :-) Pozdrowionka
jak chcesz to ja ci mogę kupić i wysłać poczta, bo tribiotic jest naprawde dobry.
Ja tez miałam kolczyk. W ciązy mi przeszkadzał i wyjełam, mimo, ze lekarz mówł, że mogę go nosić. Nic się nie paprało. Co jakiś czas wkładałam tylko kolczyk żeby się dziurka nie zarosła. Niestety jedyne rozstępy jakie mi się zrobily to były promieniste pęknięcia od miejsca po kolczyku. Wyszlo to już po porodzie, przed wyglądąło normalnie. No i to miejsce po przekłuciu jest takie dziwne, stare jakby i obwisłe. Zrobię zdjęcie i Wam pokażę.
 
Anja- jak narazie opuchlizna troszke zeszla dalej czuje mala grudke w miejscu gdzie jest dziurka i porobily mi sie male strupeczki w srodku ale jak narazie nie ropieje ani nie czuje zeby dalej pekalo. Mam nadzieje ze nic sie wiecej nie bedzie z tym dzialo.
Kilolek- dziekuje bardzo za pomoc i troske, ale poprosilam juz swoja znajoma i przywiezie mi z Polski, wraca za tydzien wiec mam nadzieje ze pomoze :-)
 
reklama
jak wiadomo większość kremów na rozstępy oraz do biustu dla kobiet w ciąży jest dozwolone od 4 miesiąca ciąży, więc już możemy

ja polecam gorąco firmę MUSTELA. nie są to kosmetyki tanie, ale na prawdę mogę polecić. ja mam krem na rozstępy i do biustu.
 
Do góry