reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czas na dostarczenie dokumentów do firmy

barbara36

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2010
Postów
22
Witam,
Zwracam się z pytaniem ile dni jest na dostarczenie dokumentów do firmy, tzn. aktu urodzenia, wniosku o urlop macierzyński.
z góry dziękuję
 
reklama
a ja się jeszczę podepnę pod to pytanie z zapytaniem : czy z wnioskiem o urlop macierzyński mogę odrazu złożyć ten dodatkowy wniosek o dodatkowe 2 tygodnie macierzyńskiego?
 
Witam,
Zwracam się z pytaniem ile dni jest na dostarczenie dokumentów do firmy, tzn. aktu urodzenia, wniosku o urlop macierzyński.
z góry dziękuję
Wniosku o urlop macierzyński (obowiązkowy) się nie składa. Chyba, ze urlop ma się rozpocząć przed porodem.
Zaświadczenie o urodzeniu dziecka nalezy dostarczyć pracodawcy bezzwłocznie, a wczesniej poinformować pracodawcę o fakcie urodzenia dziecka.
 
a ja się jeszczę podepnę pod to pytanie z zapytaniem : czy z wnioskiem o urlop macierzyński mogę odrazu złożyć ten dodatkowy wniosek o dodatkowe 2 tygodnie macierzyńskiego?

Wniosku o urlop postawowy (obligatoryjny) się nie składa. Wniosek o urlop dodatkowy moze Pani złożyć wraz z zaświadczeniem lekarskim o urodzeniu dziecka.
 
Do góry