reklama

Czas oczekiwania na towar ze sklepu sknerus.pl ?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Chesterfield, 9 Styczeń 2015.

1. Chesterfield

Chesterfield Początkująca w BB

Witam

Wczoraj zakupiłem telefon na Sknerus.pl i zastanawiam się jaki jest średni czas oczekiwania na przesyłkę? Kupował ktoś z Was już tam? Przesyłka kosztuje 30 zł więc domyślam się, że paczka idzie kurierem - więc czemu tak długo?!

Pozdrawiam

Piotr

2. ewa8188

ewa8188 Zaciekawiona BB

pogrzebałam troszkę na sknerusie i proszę 7 pkt regulaminu [h=2]Jak otrzymać wygrany przedmiot?[/h] Wygrałeś? Świetnie! Kiedy otrzymasz od nas potwierdzenie wygranej, zapłać za przedmiot w ciągu 7 dni. Wygrany przedmiot zostanie do Ciebie wysłany w ciągu 14 dni roboczych na podany przez Ciebie adres.

no cóz życzę powodzenia w odbiorze bo coś dziwnie mi to " pachnie "
    daj znac na bieżąco jak jest bo sama jestem ciekawa jak się to skończy

3. reklama
  4. Umbrella75

Umbrella75 Początkująca w BB

Rowniez ciekawi mnie jak rozwiaze sie sprawa tak wiec czekam na informacje od Ciebie. Ale rzeczywiscie brzm i to podejrzania ;d

5. Church79

Church79 Początkująca w BB

I jak sprawa sie jakos rozwiazala?

6. FigurkiSwiata_pl

FigurkiSwiata_pl Zaciekawiona BB

W gruncie rzeczy czas oczekiwania przesyłkę jest kluczowy dla każdego klienta-im szybciej towar jest na miejscu tym lepiej,do takiego sklepu chce się potem wracać oraz nabiera się zaufania. Daj znać jak zakończyła się ta sprawa,czekamy na odpowiedź.

Poleć forum